SOP.ORG.UA - Служба Охорони Природи
 

Дошка ганьби

Промислова екологія  
Повітря
Вода
Відходи
Інше
ISO 14000
Діяльність  
Анонси
Новини
Заяви & Звернення
Запити & Відповіді


Напрями  
Оперативна робота

Хостинг Украина это жилье для веб-сайтов, который обязан являться надежным и доступным. Конкретно в хостинге станут находиться файлы Ваших веб-сайтов, находиться базы данных, к нему станут прикреплены домены
Не работает хостинг = не работают веб-сайты = Вам не получаете доход. Данного достаточно, для того чтобы осознать всю серьезность такого момента, как выбор хостинга для веб-сайта.
Это главное, на то что нужно обратить внимание, осуществляя подбор хостинга. При этом необходимо целесообразно прикидывать, какое количество ресурсов Для вас потребуется, для того чтобы не расходовать лишние средства. Дешевизна услуг (низкие цены) не всегда обозначают невысокое качество услуг. В то же время, высокие цены не всегда считаются оправданными. Как правило большие цены накручивают зажравшиеся лидеры рынка, предоставляя взамен отталкивающие по качеству услуги. И они при этом полагают, что у них самый лучший хостинг сайтов Уверенно выбрать достойный именно под Ваши цели дешевый хостинг сайтов вот Ваша цель. Результаты неправильного подбора хостинга сайтов в Украине никогда не бывают приятными: как минимум Вам понадобиться тратить время и средства на поиск новейшего дома для веб-сайтов, а затем переместить все файлы и БД, заново настроив их в новой панели управления.
Лучшим способом отыскать хороший дешевый хостинг с php Mysql, являются отклики других пользователей. Конкретно советы о подборе хостинга от других людей считаются наилучшим способом найти то, то что Вам необходимо.
Підтримка  
Колеги
Хостінг Україна Хостинг - це дисковий простір на віддаленому сервері, призначений для розміщення веб сайту. Також реєстрація доменів.
Пройшло більше 2 років з часу заснування...

Якщо говорити коротко – цей час можна назвати періодом розчарувань. Ми відчули байдужість пересічного українця до екологічних проблем. Ми познайомились із продажними науковцями, які за гроші можуть обґрунтувати необхідність страти власної матері. Ми усвідомили слабкість українського природоохоронного руху...

Гроші, гроші і ще раз гроші... Зелений рух... “Зеленим” його можна назвати лише через неймовірну любов до зелених портретів мертвих американських президентів. Лише поодинокі організації працюють в Україні на благо Природи, а не заради власної кишені.

Зважаючи на виключно складну ситуацію у Державі, на дуже низький рівень екологічної культури та свідомості громадян ми змушені відмовитись від створення Всеукраїнської екологічної організації. Ми не можемо знайти у всіх регіонах людей, яким можна довіряти. А статус заради статусу нам не потрібен. Таких “природоохоронних” організацій в Україні достатньо.

Отже, відмовившись від Всеукраїнського статусу – ми рухаємось до статусу міжнародного, який отримаємо у 2008 році. А на цей момент головними завданнями визначаємо:

1. Громадський контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства

2. Громадський контроль за діяльністю Мінприроди

3. Створення об'єктів ПЗФ

4. Створення розплідника бурих ведмедів (Ursus arctos Linnaeus, 1758)

5. Створення українського природоохоронного ком’юніті на базі Українського природоохоронного форуму

Отримано неоціненний досвід. Ми чітко побачили в багатьох чиновниках, науковцях, громадських діячах тих, ким не треба бути, ким ми ніколи не станемо. Байдужість, з якою людці ставляться до Природи тільки роздула вогонь у наших серцях.

Природа знає краще!Сохранить в:
Copyright © 2005-20016 Служба Охорони Природи. Копіювання заохочується з посиланням на SOP.ORG.UA