Последние сообщения

Страницы: [1] 2 3 ... 10
1
Відходи / Re: Проект Закону України «Про управління відходами»
« Последний ответ от lev Апреля 19, 2019, 08:03:56 »
А тут вже доробили законопроект відповідно до побажань та зауважень. І для звичайних утворювачів відходів строк зберігання відходів (до передачі на утилізацію) таки збільшили до 1 року. Та й багато іншого підправили.
Ось власне новина (там же надається і посилання на список виправлень):
"https://menr.gov.ua/news/33321.html
Мінприроди презентувало доопрацьований законопроект “Про управління відходами”
17 Квітня 2019, 16:31
Новини
16 квітня в Оргуському інформаційно-просвітницькому центрі відбулася презентація рамкового законопроекту “Про управління відходами” із правками. У заході взяли участь більше 60 представників громадськості, бізнес-асоціацій, державних органів.
“Наш пріоритет – оперативно передати законопроект на розгляд Уряду, тому ми закликаємо усіх представників громадськості фіналізувати правки та пропозиції.  Наша спільна мета сьогодні – узгодити останні деталі законопроекту, завершивши, таким чином, спільну багатомісячну роботу. “ - зазначив Микола Кузьо, заступник Міністра екології та природних ресурсів з питань євроінтеграції. “Завдяки рамковому законопроекту ми стали на крок ближче до європейської системи управління відходами” - підкреслив пан Кузьо.
За результатами заходу Мінприроди внесені узгоджені під час зустрічі пропозиції до законопроекту.
Протягом усього заходу на сторінці Оргуського центру тривала онлайн-трансляція заходу, запис доступний за посиланням.
Із презентацією законопроекту виступив Олександр Семенець, заступник директора департаменту, начальник Управління поводження з відходами та екобезпеки. Презентація доступна за посиланням.
Нагадаємо, рішенням Координаційної ради з питань реалізації Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, що відбулася 26 грудня 2018 року, Мінприроди було доручено провести міжвідомче узгодження та доопрацювання за результатами громадського обговорення законопроекту «Про управління відходами», та оприлюднити остаточний текст законопроекту.
На виконання вказаного рішення Мінприроди оприлюднено доопрацьований, з урахуванням зауважень та пропозицій органів влади, бізнесу та громадянського суспільства, проект Закону України «Про управління відходами»."
2
Повітря / Выбросы от стоматологии
« Последний ответ от Lorik Апреля 18, 2019, 14:02:37 »
Добрый день. Кто-то может поделиться методикой расчета или расчетом  выбросов от стоматологии (шлифмашинки при изготовлении гипсовых слепков стоматологии, пайка серебра бензиновым паяльником, разогрев металлокерамики для изготовления протезов)
3
Вода / Re: коэффициент рентабельности
« Последний ответ от Foma Апреля 17, 2019, 21:19:33 »

Вот я сейчас, с трудом, но нашла разъяснение и письмо от ДФС - https://news.dtkt.ua/ru/taxation/other/54743
Так что, получается, что для подземных вод - 0,185. Может кому-то с форума пригодится данная инфа.
4
Вода / коэффициент рентабельности
« Последний ответ от Foma Апреля 17, 2019, 11:23:23 »
Подскажите, пожалуйста, коэффициент рентабельности , который вычисляет Госкомиссия по запасам, для 2019 года остался на уровне прошлогоднего - 0,33? Он необходим для расчета рентной платы (налог - за добыч :(у воды из подземного источника). Просто пока не могу найти нигде разъяснения.
5
Відходи / Re: Зберігання відходів
« Последний ответ от gangala Апреля 16, 2019, 11:47:46 »
Добрый день! Форумчане, помогите, что может быть при проверке инспекцией если обнаружат железо на открытом грунте??? Админ штраф понятное дело, а вот что еще?

Доброго дня.
Судячи з минулого досвіду, то інспекція буде це трактувати як засмічення земельної ділянки. Адміністративний штраф за ст. 52 КУпАП. Проведуть розрахунок розміру шкоди відповідно до Методики, затвердженої наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища від 27.10.1997 № 171 (в редакції наказу Мінприроди від 04.04.2007 № 149) та виставлять претензію для добровільної сплати. У разі несплати податуть позов до суду для примусового стягнення.
6
Відходи / Re: Зберігання відходів
« Последний ответ от EcoLog.in.UA Апреля 15, 2019, 16:57:56 »
Добрый день! Форумчане, помогите, что может быть при проверке инспекцией если обнаружат железо на открытом грунте??? Админ штраф понятное дело, а вот что еще?

Доброго дня!
Можу тільки процитувати законодавство, можливо більш конкретно дадуть інші учасники форуму

ЗАКОН УКРАЇНИ Про металобрухт https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/619-14
Стаття 16. Відповідальність за порушення вимог законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом
Особи, винні у порушенні законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом, несуть адміністративну, цивільно-правову чи кримінальну відповідальність згідно з законами України.

Можливо ця стаття відповість на це запитання, хоча вона застаріла http://irbis-nbuv.gov.ua/cgi-bin/irbis_nbuv/cgiirbis_64.exe?C21COM=2&I21DBN=UJRN&P21DBN=UJRN&IMAGE_FILE_DOWNLOAD=1&Image_file_name=PDF/Nvknuvs_2011_6_14.pdf
7
Відходи / Re: Зберігання відходів
« Последний ответ от Juliya Апреля 15, 2019, 14:47:32 »
Добрый день! Форумчане, помогите, что может быть при проверке инспекцией если обнаружат железо на открытом грунте??? Админ штраф понятное дело, а вот что еще?
8
Вода / Re: Спецводокористування
« Последний ответ от Анжела Апреля 10, 2019, 17:07:12 »
Добрий день!Допоможіть будь ласка)
Ситуація така: сільська рада має на балансі свердловини, водою з яких забезпечує по-декілька дворів(з однієї свердловини забезпечується 3 двори, з другої і третьої - по 7 дворів). На базі сільської ради не створено ЖКП. Необхідно отримати дозвіл на спецводокористування.
Запитання: Чи потрібно розробляти ІТНВПВ? Якщо так,то розробляти їх для кожної свердловини? Якщо не потрібно ІТНВПВ, то чим керуватися про це?

Доброго времени суток.
1. ІТНВПВ обязательно нужно разрабатывать и согласовывать в утвержденном порядке, т.к. сельсовет подает воду населению. Нормативы делаются на юридическое лицо (в целом), соответственно если у сельсовета 20 скважин то и делаются одни нормативы на все 20 скважин.
2. И Дозвил так же нужно получать, т.к. суточный забор воды из каждой скважины больше 5 м3/сут. но меньше 300 м3/сут.
9
Відходи / Re: Рестровые карты отходов.
« Последний ответ от Juliya Апреля 10, 2019, 16:05:44 »
Ребята, у кого есть реестровые карты на отходы медпункта(шприцы, ампулки, мелкая пластиковая тара, термометры)??? Буду очень благодарна))) juliask88@ukr.net
10
Відходи / Re: Сдача отходов на утилизацию
« Последний ответ от Juliya Апреля 09, 2019, 10:58:17 »
Коллеги, подскажите пожалуйста, такая ситуация: на производстве есть медпункт и он передает медотходы по счету с компанией у которой нет лицензии, какие штрафные санкции это может понести и если можно ссылочку на закон и размер штрафа???? Наказ МОЗУ №325 п.20 знаю, а вот что еще)))
Страницы: [1] 2 3 ... 10