Автор Тема: Промаслені фільтри, промаслений грунт і т.д. - хто приймає  (Прочитано 2751 раз)

Ekologist

• Асистент
Доброго вечора, шановні колеги! Хто може підказати: чи має право приймати промащені відпрацьовані фільтри автомобільні, промащене дрантя, промащений пісок, якщо в ліцензії на небезпечні відходи написано:

1. Відпрацьовані нафтопродукти, непридатні для використання за призначенням (у тому числі відпрацьовані моторні, індустріальні масла та їх суміші)?

Цей ліцензіат мені доводить, що вони мають право приймати і промащені грунт, дрантя, і фільтри.

Я подивився в Ліцензійних умовах провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами є посилання на Положення про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням , де дійсно немає відходів таких як, промащених фільтрів, промащеного грунту.

А наше Мінприроди для деяких ліцензіатів пише в цьому пункті про відпрацьовані нафтопродукти ще про ці промащені відходи.

Цей ліцензіат доводить, що у них просто не розписані ці відходи.

l28112006

• Професор
Доброго вечора, шановні колеги! Хто може підказати: чи має право приймати промащені відпрацьовані фільтри автомобільні, промащене дрантя, промащений пісок, якщо в ліцензії на небезпечні відходи написано:

1. Відпрацьовані нафтопродукти, непридатні для використання за призначенням (у тому числі відпрацьовані моторні, індустріальні масла та їх суміші)?

Цей ліцензіат мені доводить, що вони мають право приймати і промащені грунт, дрантя, і фільтри.

Я подивився в Ліцензійних умовах провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами є посилання на Положення про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням , де дійсно немає відходів таких як, промащених фільтрів, промащеного грунту.

А наше Мінприроди для деяких ліцензіатів пише в цьому пункті про відпрацьовані нафтопродукти ще про ці промащені відходи.

Цей ліцензіат доводить, що у них просто не розписані ці відходи.

Нет не имеет... Какой у Вас регион...Посмотрите на сайте Минприроды перечень лицензиатов....В лицензии должно быть прописана : ветошь, маслофильтры, песок, грунт ....

В данной лицензии только отработанные нефтепродукты , т.е. масла и их смесь, остальное  нет...

Вот, что должно быть в лицензии: 3. Відходи сумішей масло/вода, вуглеводні/вода, емульсії ( у т.ч. забруднені нафтопродуктами промаслені пісок, папір, тирса грунт, ганчір"я, відпрацьовані фільтри).

Ekologist

• Асистент
І все ж таки, я хочу знову повернутися до цієї теми. У ліцензіях, які були отримані в 2015 р. написано:

1. Відпрацьовані нафтопродукти, непридатні для використання за призначенням (у тому числі відпрацьовані моторні, індустріальні масла та їх суміші)

або

2. Відходи сумішей масло/вода, вуглеводні/вода, емульсії.

І ні слова про дрантя, грунт і т.д.

Хоча у висновках екологічної експертизи тих ліцензіатів, що займаються збиранням небезпечних відходів (вивішені на сайті Мінприроди) вказані і промаслене дрантя, і промаслений грунт і т.д.

Може, з цього року Мінприроди відносить дрантя та грунт промаслені до відпрацьованих нафтопродуктів??????   

bta

• Аспірант
Последуйте совету l28112006 - найдите фирму, в лицензии которой указаны интересующие Вас отходы. Возможно, что у фирмы, к которой Вы обратились попросту нет такого пункта в лицензии.

Маргарита

• Юннат
Здравствуйте! Обращайтесь ко мне на почту - mp@eco.biz.ua (ООО"Экологические Инвестиции"), мы можем принимать такие отходы, в нашей Лицензии есть разрешение на работу с промасленной ветошью, песком: "Відходи, забруднені нафтопродуктами - промаслені пісок, папір, тирса, грунт, ганчір"я, відпрацьовані фільтри".

Juliya

• Юннат
Коллеги! подскажите пожалуйста, как утилизировать счетчик для воды, или же он подлежит демонтажу а после уже утилизация???? :o

ШИ

• Доцент
Коллеги! подскажите пожалуйста, как утилизировать счетчик для воды, или же он подлежит демонтажу а после уже утилизация???? :o

А как его, простите, можно утилизировать, предварительно не демонтировав? Прям на водоводе каким-то волшебным новым способом использовать что-ли?

В нем нет никаких опасных составляющих...значит можно разобрать...полезное выудить, остальное выбросить в мусор...

llee

• Юннат
Уважаемый Ekologist, Вы разобрались с темой  утилизации промасленной ветоши, песка и т.д., если они отсутствуют в лицензиях 2015 года и позже?

lerolyuda

• Юннат
А что делать с фильтрами для растительных масел? Можно просто выбросить?

Ольга Ni

• Юннат
Добрый день!
Подскажите, кому можно продать б/у шины, желательно г. Одесса или область?
Спасибо!

tiana

• Асистент
Добрый день!
Подскажите, кому можно продать б/у шины, желательно г. Одесса или область?
Спасибо!

Тот же вопрос, только по Черкасской области. Спасибо.