Автор Тема: Дозвіл на здійснення оперцій з відходами на 2017-2019  (Прочитано 2016 раз)

стажер

  • Юннат
  • *****
  • Сообщений: 29
Всім доброго дня !  тема як завжди болюча для екологів щодо порядку  отримання дозволу на здіснення операцій поводження з відходами , хтось може поділиться інформацією , коли  ж все таки   приймуть порядок  чи закон? 

Ekologist

  • Асистент
  • *****
  • Сообщений: 220
Возвращаясь к старой теме, хочу спросить: Есть ли здесь подписчики "Екологічної безпеки на підприємстві"?
Их специалисты-консультанты отвечают на ряд вопросов, в т.ч.

• Як зараз оформлюється Дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами для підприємств, у яких Пзув перевищує 1000?

или ещё:

• Підкажіть, будь ласка, чи потрібно зараз отримувати дозвіл на розміщення відходів?

Интересно, что они пишут???

l28112006

  • Професор
  • *****
  • Сообщений: 876
Возвращаясь к старой теме, хочу спросить: Есть ли здесь подписчики "Екологічної безпеки на підприємстві"?
Их специалисты-консультанты отвечают на ряд вопросов, в т.ч.

• Як зараз оформлюється Дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами для підприємств, у яких Пзув перевищує 1000?

или ещё:

• Підкажіть, будь ласка, чи потрібно зараз отримувати дозвіл на розміщення відходів?

Интересно, что они пишут???


Интересного ничего....

Ekologist

  • Асистент
  • *****
  • Сообщений: 220
А что конкретно? Можете скопировать их ответ? Почитать бы, что пишут умные люди? Какие же они консультации нам дают?

Torry

  • Юннат
  • *****
  • Сообщений: 25
Справді, відповідно до вимог п. с) ст. 17 Закону України "Про відходи", суб'єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами зобов'язані мати дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами,  якщо їхня діяльність призводить до утворення відходів, для яких Пзув перевищує 1000.
При цьому ще у 2014 році Законом України від 09.04.2014 № 1193-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру" закладено правові механізми, спрямовані на звільнення підприємців від необхідності проходження зайвих та обтяжливих адміністративних процедур.
У тому числі запроваджено принципово новий підхід до діяльності у сфері поводження з відходами. У Переліку залишився лише дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами та запроваджена декларація на відходи.
Відповідно до п. 3 розділу II "Прикінцеві положення" зазначеного Закону,  Кабінет Міністрів України мав у тримісячний строк з дня набрання чинності Закону - забезпечити приведення своїх нормативно-правових актів органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом.
Однак, постанова щодо отримання такого дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами і досі перебуває в Міністерстві екології та природних ресурсів в стані законопроекту, тому питання отримання  такого дозволу залишається незрозумілим.
Таким чином, маємо юридичну колізію.
У разі здійснення перевірки Вашого підприємства контролюючим органом у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів – рекомендуємо не підписувати  документи, складені цим органом з цього питання.
Також рекомендуємо звернутись до Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації  (відповідної території) за роз’ясненням щодо отримання зазначеного дозволу або, якщо Ви вже звертались  за отриманням дозволу, то повинні мати відповідь про неможливість видати такий дозвіл. Відповідь Департаменту – Ваш юридичний аргумент  державним інспекторам.
З повагою, Ольга Шупрова,
начальник відділу природних ресурсів КП "Регіональний центр
природних ресурсів та екології" ; голова Харківської обласної
 організації Українського товариства охорони природи

oreshek

  • Студент
  • *****
  • Сообщений: 59
Мы официальный запрос писали в Минприроду. Ответ - ведутся работы по написанию документов, как получать дозвил.


ТП

  • Юннат
  • *****
  • Сообщений: 16
Возвращаясь к старой теме, хочу спросить: Есть ли здесь подписчики "Екологічної безпеки на підприємстві"?
Их специалисты-консультанты отвечают на ряд вопросов, в т.ч.

• Як зараз оформлюється Дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами для підприємств, у яких Пзув перевищує 1000?

или ещё:

• Підкажіть, будь ласка, чи потрібно зараз отримувати дозвіл на розміщення відходів?

Интересно, что они пишут???


Підкажіть, будь ласка, чи потрібно зараз отримувати дозвіл на розміщення відходів?

Відповідно до ст. 17 Закону України "Про відходи" суб’єкти господарювання зобов’язані мати дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами, якщо їхня діяльність призводить до утворення відходів, для яких Пзув перевищує 1000. Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру" з 26.07.2014 скасовано такий дозвільний документ як Дозвіл на розміщення відходів та передбачено Дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами.
Таким чином, Дозвіл на розміщення відходів на даний час не вимагається.
З повагою, Лада Велес,
консультант у сфері екологічного законодавства

Yulia1302

  • Юннат
  • *****
  • Сообщений: 5
Предприятие подает запрос в Департамент экологии с просьбой: "Дати роз'яснення з приводу отримання дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами на 20___рік."  В ответе говорится, что "Закон скасовує дозвіл на розміщення відходів та погодження проектів лімітів на утворення та розміщення відходів"
При любой проверке ссылаемся на ответ с Департамента.

Оленька

  • Студент
  • *****
  • Сообщений: 98

Вам не кажется в запросе и в ответе говорится о разных вещах????? "дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами"  и "дозвіл на розміщення відходів та погодження проектів лімітів на утворення та розміщення відходів" ??!!!!

Yulia1302

  • Юннат
  • *****
  • Сообщений: 5

Вам не кажется в запросе и в ответе говорится о разных вещах????? "дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами"  и "дозвіл на розміщення відходів та погодження проектів лімітів на утворення та розміщення відходів" ??!!!!
[/q ::)

Нет, не кажется

Оленька

  • Студент
  • *****
  • Сообщений: 98


Нет, не кажется
[/quote]

тогда диалог закончен! удачи в работе)))

l28112006

  • Професор
  • *****
  • Сообщений: 876

Вам не кажется в запросе и в ответе говорится о разных вещах????? "дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами"  и "дозвіл на розміщення відходів та погодження проектів лімітів на утворення та розміщення відходів" ??!!!!
[/q ::)

Нет, не кажется

Плохо, что не кажется!!! В ответе Департамента речь идет о совсем другом документе Разрешительного характера.

Foma

  • Асистент
  • *****
  • Сообщений: 223
Закончилась проверка-мы предъявили ответ из минприроды и нас не оштрафовали за отсутствие разрешения. Так что пишите!

Ekologist

  • Асистент
  • *****
  • Сообщений: 220
А какая область?