Автор Тема: Автоматизована система обліку видобутих підземних вод.  (Прочитано 10445 раз)

lev

  • Аспірант
  • *****
  • Сообщений: 119
Розділ "Електронна звітність" на сайті Держгеонадр все ще не працює, ех. Аж дивно: більше року назад ввели автоматизовану систему обліку і зобов`язали до неї підключатись, та до сих пір вона не працює (точніше, її просто немає). До речі, як отримували у ІІ півріччі 2016 р. дозвіл на спецводокористування, то від Держгеонадр (місцевих) уточнення про обов`язковість підключення до системи не було.

Передивилась тут текст заяви, і цікавлять п. 2 "Дані про спеціальний дозвіл на користування надрами ", п. 5 "Глибина завантаження" та п.  "Копія свідоцтва про метрологічну атестацію засобів вимірювання/обладнання":
1) п. 2 - виходить, що якщо Дозволу на надра немає (адже не всім його потрібно отримувати), то тут скрізь прочерки?
2) п. 5 "Глибина завантаження" - це що? Це ж не глибина свердловини?
3) п.  - якщо облік ведеться по записам у журнали, і лічильників відповідно немає, то тут теж скрізь прочерки?   
P.S.: бачу з обговорення, що все-таки варто зараньше подати Заявку на підключення до запуску системи...

ekvilab

  • Професор
  • *****
  • Сообщений: 1460
Розділ "Електронна звітність" на сайті Держгеонадр все ще не працює, ех. Аж дивно: більше року назад ввели автоматизовану систему обліку і зобов`язали до неї підключатись, та до сих пір вона не працює (точніше, її просто немає). До речі, як отримували у ІІ півріччі 2016 р. дозвіл на спецводокористування, то від Держгеонадр (місцевих) уточнення про обов`язковість підключення до системи не було.

Передивилась тут текст заяви, і цікавлять п. 2 "Дані про спеціальний дозвіл на користування надрами ", п. 5 "Глибина завантаження" та п.  "Копія свідоцтва про метрологічну атестацію засобів вимірювання/обладнання":
1) п. 2 - виходить, що якщо Дозволу на надра немає (адже не всім його потрібно отримувати), то тут скрізь прочерки?
2) п. 5 "Глибина завантаження" - це що? Це ж не глибина свердловини?
3) п.  - якщо облік ведеться по записам у журнали, і лічильників відповідно немає, то тут теж скрізь прочерки?   
P.S.: бачу з обговорення, що все-таки варто зараньше подати Заявку на підключення до запуску системи...
да, глубина погружения насоса

а про записи в журналы:

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства екології
та природних ресурсів України
23.03.2016 № 110
ПОРЯДОК
внесення відомостей про об’єм видобутих підземних вод водокористувачами до автоматизованої системи обліку видобутих підземних вод

3/ Водокористувач надає відомості із засобів вимірювання об'єму видобутих підземних вод (далі - засоби вимірювання)...Засоби вимірювання ...... встановлюються Водокористувачем на артезіанських свердловинах.
4. Засіб вимірювання має забезпечувати облік об’єму видобутих підземних вод у безперервному режимі.

какбы когда появится АС - про журнал забудьте
Отдам глиста в надежную жопу.

lev

  • Аспірант
  • *****
  • Сообщений: 119
Цитировать
какбы когда появится АС - про журнал забудьте
- це зрозуміло, просто попередньо (без привертання зайвої уваги до себе Дежгеонадр) хотілось уточнити про лічильники, які в нас не на всіх свердловинах є, і цікаво. що буде менш болісним:
1) Чи завчасно довстановлювати лічильники (а це дорого), а потім подавати Заяву і чекати, поки система запрацює (а якщо щось затормозиться, як із Порядком Дозволу на відходи, то тоді всі зусилля щодо лічильників коту під хвіст);
2) Чи подавати Заяву, Держгеонадра просять встановити всі лічильники, а потім вже подавати Заяву знову (але тоді до суми встановлення лічильників можуть ще додатися якісь санкції з боку Держгеонадр;плюс не забуваємо, що система ще довго може не запрацювати).


lyudmila

  • Студент
  • *****
  • Сообщений: 56
А, що з дозволом на спецводокористування? Якщо не подати заяву, але лічильник є.

lev

  • Аспірант
  • *****
  • Сообщений: 119
Так все-таки який варіант стосовно лічильників буде менш болісним?

lyudmila

  • Студент
  • *****
  • Сообщений: 56

Foma

  • Асистент
  • *****
  • Сообщений: 222
А, що з дозволом на спецводокористування? Якщо не подати заяву, але лічильник є.
Мы в мае получили разрешение-ни одна из служб - ни геологи, ни водники - даже не упомянули о заявке. Счетчики на воду у нас есть-вот их мы и перечисляли в ходатайстве.

lev

  • Аспірант
  • *****
  • Сообщений: 119
Цікаво, що систему в тестовому режимі обіцяли запустити ще в серпні 2016, плюс створити "міжвідомчу групу, до якої залучити представників Мінекології, Манагрополітики та підприємств" (http://milkua.info/uk/post/avtomatizovanij-oblik-vodi-comu-virobniki-proti-a-derzgeonadra-za). Та спромоглися тільки збирати Заяви та ставити водокористувачів у чегу на підключення...
« Последнее редактирование: Ноября 15, 2017, 10:43:30 от lev »

lev

  • Аспірант
  • *****
  • Сообщений: 119
Нещодавно на одному із екологічних форумів хтось писав, що до системи підключатися не обов`язково, якщо водоспоживання не більше 300 кубів на добу. Жаль, не роз`яснив при цьому свою позицію. Мені здається, що він мав на увазі, що в заявці є графа про дозвіл на надра, який отримуємо при водоспоживанні більше 300 кубів на добу (мовляв, якщо дозвіл на надра не треба отримувати, то й як заявку з таким пунктом подавати). По-моєму, тоді в "2. Дані про спеціальний дозвіл на користування надрами" просто ставити скрізь прочерки, а до системи треба підключатись у будь-якому випадку.
До речі, у кого дозволу на надра немає і подавав заявку - щось стосовно заповнення/незаповнення "2. Дані про спеціальний дозвіл на користування надрами" казали Держгеонадра?

ekvilab

  • Професор
  • *****
  • Сообщений: 1460
Нещодавно на одному із екологічних форумів хтось писав, що до системи підключатися не обов`язково, якщо водоспоживання не більше 300 кубів на добу. Жаль, не роз`яснив при цьому свою позицію. Мені здається, що він мав на увазі, що в заявці є графа про дозвіл на надра, який отримуємо при водоспоживанні більше 300 кубів на добу (мовляв, якщо дозвіл на надра не треба отримувати, то й як заявку з таким пунктом подавати). По-моєму, тоді в "2. Дані про спеціальний дозвіл на користування надрами" просто ставити скрізь прочерки, а до системи треба підключатись у будь-якому випадку.
До речі, у кого дозволу на надра немає і подавав заявку - щось стосовно заповнення/незаповнення "2. Дані про спеціальний дозвіл на користування надрами" казали Держгеонадра?
тот кто "пейсал" видать не "чейтал" http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0517-16
2. Встановити, що водокористувачі, які отримали спеціальний дозвіл на користування надрами та/або дозвіл на спеціальне водокористування до набрання чинності цим наказом, повинні здійснити підключення до автоматизованої системи обліку видобутих підземних вод у тримісячний строк з дня набрання чинності цим наказом.

и 300 кубов вас не спасут от спецводопользования нуникак
« Последнее редактирование: Ноября 15, 2017, 11:59:01 от ekvilab »
Отдам глиста в надежную жопу.