Автор Тема: Сточные воды предприятия (отмена правил приема)  (Прочитано 1437 раз)

Evgesha

• Юннат
Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року N 166-р "Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади" у т.ч.  і наказ Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики від 19 лютого 2002 р. № 37 "Про затвердження Інструкції про встановлення та стягнення плати за скид промислових та інших            стічних вод у системи каналізації населених пунктів та Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи
каналізації населених пунктів України".
Питання: Чи потрібно тепер платити за скид стічних вод від підприємства у зв"язку з відміною цього наказу?
Поясніть, будь ласочка, хто вже розібрався.

l28112006

• Професор
Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року N 166-р "Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади" у т.ч.  і наказ Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики від 19 лютого 2002 р. № 37 "Про затвердження Інструкції про встановлення та стягнення плати за скид промислових та інших            стічних вод у системи каналізації населених пунктів та Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи
Питання: Чи потрібно тепер платити за скид стічних вод від підприємства у зв"язку з відміною цього наказу?

Я розумію, що прискладанні Водоканалом плати за понаднорматив, керуватись на сьогодення нічим.

ekvilab

• Професор
в некоторіх городах есть утверждённіе гор советом правила приёма сточніх вод

Я розумію, що прискладанні Водоканалом плати за понаднорматив, керуватись на сьогодення нічим.
Отдам глиста в надежную жопу.

l28112006

• Професор

В правилах приймання стічних вод місцевих, посилання також йде на Наказ Держбуд №37 й виходячи з цього.....
в некоторіх городах есть утверждённіе гор советом правила приёма сточніх вод

tango-mango

• Професор
Evgesha, спасибо за информацию, очень актуальна.

Sunny

• Юннат
Полтававодоканал проводит контрольные отборы и, я так понимаю, будут насчитывать за сверхнормативный сброс, руководствуясь местными Правилами. Говорят, их никто не отменял. ????

fialka

• Студент
Теж дуже цікавить це питання.  Водоканал пише загрозливі листи ,мотивація - пункти місцевих "Правил прийому", прийнятих ще у 2008р.

ekvilab

• Професор
Полтававодоканал проводит контрольные отборы и, я так понимаю, будут насчитывать за сверхнормативный сброс, руководствуясь местными Правилами. Говорят, их никто не отменял. ????
а я говорила (с)

l28112006

• Професор

В правилах Полтававодоканал йде посилання на відмінений Наказ й в розрахунку сплати за сверхнорматив. Уважно передивіться вхідні листи.

Методики нарахування збитків не існує  на сьогодення!!!!

ekvilab

• Професор

В правилах Полтававодоканал йде посилання на відмінений Наказ й в розрахунку сплати за сверхнорматив. Уважно передивіться вхідні листи.

Методики нарахування збитків не існує  на сьогодення!!!!
да Вы что?!))) а укажите, пожалуйста, где в законодательстве прописано, что если в акте прописана ссылка на документ, который отменили - отменяыется действие самого акта.
а то в зу про отходы есть ссылка на несушествующее разрешение - напишу в техподдержку, чтобы поставили зу про отходы, как "недействующий")))

Планета

• Аспірант
Вот если бы "Правила приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Полтава" не содержали пункта 8 "Визначення величини плати підприємств за скидання стічних вод......., а действительно содержала ссылку на 37 правила , методику рассчета сверхнормативных сбросов и ФФСЁ то тогда Да, можно было этим варьировать.

l28112006

• Професор
Вот если бы "Правила приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Полтава" не содержали пункта 8 "Визначення величини плати підприємств за скидання стічних вод......., а действительно содержала ссылку на 37 правила , методику рассчета сверхнормативных сбросов и ФФСЁ то тогда Да, можно было этим варьировать.

Водоканал надсилає :Розрахунок сплати за сверхнормативні забруднення, де примітці є посилання на Інструкції(наказ №37)

Sunny

• Юннат
Посмотрим, что они пришлют в этот раз. Я не думаю, что будут ссылаться на 37-ой Приказ. Они прекрасно знают об отмене Правил и Инструкции и говорят, что пока будут работать только по местным Правилам.

l28112006

• Професор
Посмотрим, что они пришлют в этот раз. Я не думаю, что будут ссылаться на 37-ой Приказ. Они прекрасно знают об отмене Правил и Инструкции и говорят, что пока будут работать только по местным Правилам.

перечитайти правила місцеві Водоканал п.1.1; п.9.2 -посилання на недіючий наказ №37.

Планета

• Аспірант
В п. 1.1 ещё и прописано что Правила разработаны согласно "іншим нормативним актам, які регулюють питання приймання стічних вод у міську каналізацію", да ещё - "правила розроблені згідно, а не допустим "на виконання.     
А п. 9.2 вообще отношение к предприятиям не имеет - там ситуация только между водоканалом и органами Минєкоресурсов.