Автор Тема: Як організувати вимірювальну лабораторію на підприємстві  (Прочитано 6278 раз)

tango-mango

• Професор
"Як організувати вимірювальну лабораторію на підприємстві"
Вот такая темка. :)
Очень интересует с чего начинать, что для этого надо, сколько это обойдеться по стоимоти и т.д.
Никогда не сталкивалась с этим вопросом, но после того как был сделан подсчет расходов на проведение замеров сторонними организациями, стал вопрос о целесообразности создания своей лаборатории. Будет интересно мнение всех, кто сталкивался с таким вопросом.
Надеюсь, тема будет интересна многим.

P.S. Основные источники для которых необходимо проводить замеры: топочные, дизельные.

Dream

• Юннат
Зараз тим займається наше підприємство, але, крім лабораторії, хочемо спочатку отримати дозвіл на інвентаризацію викидів.
Вже проведено консультації з іншими лабораторіями в нашому місті. Коли я розпитував людей що і як зробити, то найбільше сподобалась порада  колеги з Вінниці почепити великий плкат з Мєндєлєєвим, і порівняння однієї пані-доцента "лабораторія - то ніби коханка: всі вільні гроші будуть йти на неї" :)

tango-mango

• Професор
Цитата: "Dream"
Зараз тим займається наше підприємство, але, крім лабораторії, хочемо спочатку отримати дозвіл на інвентаризацію викидів.
Вже проведено консультації з іншими лабораторіями в нашому місті. Коли я розпитував людей що і як зробити, то найбільше сподобалась порада  колеги з Вінниці почепити великий плкат з Мєндєлєєвим, і порівняння однієї пані-доцента "лабораторія - то ніби коханка: всі вільні гроші будуть йти на неї" :)

:) да... интересная версия для создания лаборатории, только, я думаю, для начальства не очень хорошая, ведь лаборатория все равно нужна...
Обязательно поделитесь своими опытом по созданию лаборатории.
По законодательной базе, будет полезен КНД 211. 2.3. 063-98 Метрологічне забезпечення. Відбір проб промислових викидів. Но это только теория, законодательная часть, а как все происходит на самом деле...
Р. S. К сожалению, КНД в електронном виде у меня нет.

Dream

• Юннат
Цитата: "tango-mango"

:) да... интересная версия для создания лаборатории, только, я думаю, для начальства не очень хорошая, ведь лаборатория все равно нужна...

Лабораторія по вимірам однозначно треба: і не тільки для потреб конкретного підприємства, а й взагалі регіону, в якому вона знаходиться. адже зараз лабораторій, а також людей, які в них працюють, залишилось одиниці.

Цитата: "tango-mango"

КНД 211. 2.3. 063-98 Метрологічне забезпечення. Відбір проб промислових викидів.

Дякую. Як знайду цей КНД, то дамся знати.