Автор Тема: викиди від підземного паркінгу  (Прочитано 212 раз)

eko_log

• Юннат
викиди від підземного паркінгу
« : Января 30, 2018, 14:28:49 »
допоможіть будь ласка порадою! потрібно порахувати викиди від підземного паркінгу житлово-офісної будівлі на 18 машино-місць. викид через вентиляційну шахту, що проходить наскрізь через всю будівлю і виходить на даху. заміри провести неможливо
« Последнее редактирование: Января 30, 2018, 15:57:37 от eko_log »

Foma

• Асистент
Re: викиди від підземного паркінгу
« Ответ #1 : Января 30, 2018, 22:20:48 »
Не знаю,поможет или нет, но вот, что нашлось в инете - https://forum.integral.ru/viewtopic.php?f=38&t=2823

https://books.google.com.ua/books?id=PrCUBgAAQBAJ&pg=PA343&lpg=PA343&dq=МГСН+5.01-01&source=bl&ots=J2x_3vhKv_&sig=wc21QnfUe7mV2xpOABOHICJ882c&hl=ru&sa=X&ved=0ahUKEwia1Z3cvYDZAhVIiaYKHe_SBGkQ6AEIVDAI#v=onepage&q=%D0%9C%D0%93%D0%A1%D0%9D%205.01-01&f=false

Но мне кажется, там вообще мизер будет выбросов-следы и не более. А кто у Вас такой расчет требует?

Foma

• Асистент
« Ответ #2 : Января 31, 2018, 19:13:33 »
В Департаменте экологии попробовала спросить про такой расчет, сказали, что если для инвентаризации, то стараются от такого расчета уходить-передвижные источники не обсчитывают. Так что надо знать более точно, для чего такой расчет нужен. Вот как-то так пока.

Eco Login LLC

• Юннат
  • ТОВ "Еко Логін" Київ
« Ответ #3 : Января 31, 2018, 22:06:20 »
допоможіть будь ласка порадою! потрібно порахувати викиди від підземного паркінгу житлово-офісної будівлі на 18 машино-місць. викид через вентиляційну шахту, що проходить наскрізь через всю будівлю і виходить на даху. заміри провести неможливо

Це звичайний стаціонарний джерело викиду. Виміри скоріш за все можливо провести в вентиляційній камері де встановлені вентилятори на горищі будинку (де саме можно дізнатися дослідівши розділ "ОВ" робочої документації Замовника (проект стадії РП)
Для розрахунку викидів рекомендую використовувати РД 238 УРСР 84001-106-89, що доцільно для закритих паркінгів відповідно до листа Міністерства екології та природних ресурсів України від 28.05.2014 №12/11/02-14/387 щодо розгляду звернення.
В іншому випадку при використанні методики Держстату 2008, ще треба буде включати в протокол вимірив  бенз(а)пірен

eko_log

• Юннат
« Ответ #4 : Февраля 02, 2018, 12:20:14 »
Дякую, подивлюсь проект по вентиляції. Казали мені, що заміри там неможливо виконати, але ще передивлюся.
Розрахунок для інвентаризації.
Теж думала по 238-му РД рахувати, але кажуть, що Департамент в Києві наполягає на розрахунку по Наказу 452 Держкомстату.
В мене тепер таке питання. Якщо заміри не робити і рахувати по РД 238, то я беру кількість машиномісць, і наприклад  час заїзду-виїзду, прогріву двигуна десь хвилин 5. А як мені визначити скільки авто на дизпаливі, скільки на бензині та на газу. Це так - пофантазувати тільки?

eko_log

• Юннат
« Ответ #5 : Февраля 02, 2018, 12:32:30 »
Не знаю,поможет или нет, но вот, что нашлось в инете - https://forum.integral.ru/viewtopic.php?f=38&t=2823

https://books.google.com.ua/books?id=PrCUBgAAQBAJ&pg=PA343&lpg=PA343&dq=МГСН+5.01-01&source=bl&ots=J2x_3vhKv_&sig=wc21QnfUe7mV2xpOABOHICJ882c&hl=ru&sa=X&ved=0ahUKEwia1Z3cvYDZAhVIiaYKHe_SBGkQ6AEIVDAI#v=onepage&q=%D0%9C%D0%93%D0%A1%D0%9D%205.01-01&f=false

Но мне кажется, там вообще мизер будет выбросов-следы и не более. А кто у Вас такой расчет требует?

спасибо, но это российские методики. вряд ли у нас пройдут

Eco Login LLC

• Юннат
  • ТОВ "Еко Логін" Київ
« Ответ #6 : Февраля 02, 2018, 13:15:57 »
Дякую, подивлюсь проект по вентиляції. Казали мені, що заміри там неможливо виконати, але ще передивлюся.
Теж думала по 238-му РД рахувати, але кажуть, що Департамент в Києві наполягає на розрахунку по Наказу 452 Держкомстату.
В мене тепер таке питання. Якщо заміри не робити і рахувати по РД 238, то я беру кількість машиномісць, і наприклад  час заїзду-виїзду, прогріву двигуна десь хвилин 5. А як мені визначити скільки авто на дизпаливі, скільки на бензині та на газу. Це так - пофантазувати тільки?

Якщо розрахунок по РД беріть 50/50

eko_log

• Юннат
« Ответ #7 : Февраля 02, 2018, 14:35:15 »

Якщо розрахунок по РД беріть 50/50

Дякую, спробую. Може Департамент таке влаштує.
Знайшла розрахунок по Держкомстату, але ж там вони тоді автоматично в другу группу потрапляють по бенз(а)пірену

Eco Login LLC

• Юннат
  • ТОВ "Еко Логін" Київ
« Ответ #8 : Февраля 02, 2018, 16:42:33 »

Дякую, спробую. Може Департамент таке влаштує.
Знайшла розрахунок по Держкомстату, але ж там вони тоді автоматично в другу группу потрапляють по бенз(а)пірену

Ви не перша, влаштує.
Да там по бенз(а)пирену скоріш за все Держстат помилку зробив, як мінімум на порядок. Друга група + перевищення за розрахунком розсіювання