Автор Тема: Сортування побутових відходів на підприємстві  (Прочитано 571 раз)

yulia2810

• Юннат
Доброго дня! Поділіться будь ласка досвідом сортування побутових відходів на пдприємстві, для забезпечення виконання ст.32 пункт і ЗУ"Про відходи". Дякую.

denys7

• Юннат
Ми на підприємстві намагаємся максимально сортувати відходи - макулатура, склобій, поліетилен, ПЕТ-пляшки, пластик, металобрухт. Все решта, що не є небезпечним відходом і не є вторсировиною ми передаєм, як побутові, підприємству для вивезення ТПВ. Обов'язок їх обробляти залишається за ними.
Думаю цей пункт "і" стосується власників полігонів, а не підприємств.
Den

Saruman

• Юннат
Ми на підприємстві намагаємся максимально сортувати відходи - макулатура, склобій, поліетилен, ПЕТ-пляшки, пластик, металобрухт. Все решта, що не є небезпечним відходом і не є вторсировиною ми передаєм, як побутові, підприємству для вивезення ТПВ. Обов'язок їх обробляти залишається за ними.
Доброго дня.
Чи розробляли ви нові реєстрові картки на відходи скла та пластику?

Планета

• Аспірант
Доброго дня.
Чи розробляли ви нові реєстрові картки на відходи скла та пластику?
Думаю, об этом будем думать в 2019 году)) Сейчас подаём реестровые карты по факту за 2017 год, Закон по сортировке вступил в силу с 1.1.2018г и не должно возникать вопросов по отсутствию учета стекла и пластика в частности. Если конечно у Вас этот отход имеет отношения в бытовым отходам, а не образуется в процессе технологии

Saruman

• Юннат
Доброго дня.
Так, даний відход, як частина ТПВ.
Є такі реєстрові картки:
- Поліетилен низької щільності (високого тиску) некондиційний
- Тара пакувальна пластмасова некондиційна
Можливо ПЕТ пляшки можна підвязати до однієї з цих карток?

lev

• Global Moderator
  • Аспірант
...Закон по сортировке вступил в силу с 1.1.2018г и не должно возникать вопросов по отсутствию учета стекла и пластика в частности...
- уточніть, будь-ласка, це до Вас свіжі новини надійшли, чи Ви так припустили?

За таким принципом виходить, що крім скла та пластику, ще й на відходи паперові та металобрухт треба окремо розробляти реєстрові карти. Але якщо вищезгаданих відходів утворюється за рік не так уже й багато, то чи буде сенс розробляти окремі карти на нещасні 50 кг. відходів 4 класу небезпеки?

Saruman

• Юннат
Як то кажуть Імхо: якщо кількість невелика, але відход утворюєсться щорічно(незалежно від кількості), то я вважаю потрібно на нього мати реєстрову картку. Якщо утворення певного відходу подія разова, то реєстрова картка не потрібна.
На папір та металобрухт ми отримали ще раніше.
Можливо хтось має інші думки.

lev

• Global Moderator
  • Аспірант
Щоб прояснити картину: ми маємо реєстрову карту на побутове сміття загалом ("Відходи комунальні змішані, у т.ч. сміття з урн"). І коли вперше робили карти, то Департамент (тоді ще Управління) питання виділення паперу, скла, текстилю та пластику (картки на сміття та окремо на вищезгадані відходи) не піднімав . Тільки тому й задалася питанням доцільності виділення цих відходів. 

ЕКО :)

• Юннат
  • Людина може все, якщо її примусити
А хто буде в урнах копирсатись?
Людина може все, якщо її примусити