Автор Тема: Повторна експертиза та оцінка запасів корисних копалин  (Прочитано 101 раз)

yulia2810

  • Юннат
  • *****
  • Сообщений: 10
Підкажіть будь ласка, що роботи з повторною експертизою та оцінкою корисних копалин через кожні 5 років, в нас на підприємстві якраз в квітні цього року минає 5 років від попередньої експертизи, має 2 свердловини, Дозвіл на користування надрами(технічні підземні води)? Оскільки на засіданні Кабміну 18 грудня 2017 року було скасовано вимогу проведення повторної експертизи та оцінки запасів родовищ корисних копалин через кожні 5 років, писала лист в Держгеонадра, вони у відповіді написали, що зміни до пункту 25 Положення про порядок проведення державної експертизи, затвердженого постановою КМУ від 22.12.1994 №865 відсутні.

ekvilab

  • Професор
  • *****
  • Сообщений: 1488
Підкажіть будь ласка, що роботи з повторною експертизою та оцінкою корисних копалин через кожні 5 років, в нас на підприємстві якраз в квітні цього року минає 5 років від попередньої експертизи, має 2 свердловини, Дозвіл на користування надрами(технічні підземні води)? Оскільки на засіданні Кабміну 18 грудня 2017 року було скасовано вимогу проведення повторної експертизи та оцінки запасів родовищ корисних копалин через кожні 5 років, писала лист в Держгеонадра, вони у відповіді написали, що зміни до пункту 25 Положення про порядок проведення державної експертизи, затвердженого постановою КМУ від 22.12.1994 №865 відсутні.
что значит выдсутни? всё - нет 5-лет!
25.  Повторна  державна  експертиза та оцінка запасів родовищ
корисних  копалин  проводиться  у  разі перегляду вимог стандартів
щодо   кількості   або  якості  корисних  копалин,  технології  їх
переробки,  що призводять до зменшення сумарних розвіданих запасів
більш  як  на  20 відсотків або зростання їх обсягу більш як на 50
відсотків.  Запаси родовищ, що розробляються, підлягають повторній
експертизі   та   оцінці,   якщо   внаслідок  гірничодобувних  або
додаткових  геологорозвідувальних  робіт  сумарні розвідані запаси
зростають  більш  як  на 50 відсотків порівняно з раніше оціненими
Державною комісією по запасах корисних копалин або якщо списані та
передбачені   для   списання  розвідані  запаси  як  такі,  що  не
підтвердилися  чи недоцільні для видобутку за техніко-економічними
умовами     родовищ,     перевищують     нормативи,    встановлені
законодавством.
{  Пункт  25  в  редакції  Постанов  КМ  N  264 ( 264-2008-п ) від
26.03.2008, N 1108 ( 1108-2017-п ) від 18.12.2017 }
Отдам глиста в надежную жопу.

Ekologist

  • Асистент
  • *****
  • Сообщений: 248
Изменения вступили в силу с 30.03.18. Так, что пусть гуляют...

yulia2810

  • Юннат
  • *****
  • Сообщений: 10
Дуже дякую за відровіді!