Автор Тема: Перевозка отработанных люминесцентных ламп  (Прочитано 725 раз)

Мардж

  • Професор
  • *****
  • Сообщений: 684
Re: Перевозка отработанных люминесцентных ламп
« Ответ #15 : Апреля 26, 2018, 12:41:34 »
  згідно із вимогами ЗУ "Про відходи" суб"єкти господарювання повинні передавати небезпечні відходи підприємствам, які мають ліцензії на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (перевезення, зберігання оброблення та ін.).
Помогите разобраться. лицензии выдает министерство экологии, но не на "перевезення" они "отдали эти полномочия" Укртрансбезпеці, а там в списках опасных грузов нет опасных отходов. т.е. лицензия на перевозку опасных грузов не тоже самое , что лицензия на перевозку опасных отходов.  и что, мне теперь искать организацию, которой выдали лицензию до этих изменений? и какие документы у них требовать? я задавала эти вопросы экоинспектору (3 недели назад), он обещал все узнать, но до сих пор ответа нет. и разве, это работа не экологической инспекции - проверять законность работы организации? наличие ліцензії на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами в реестре я проверила, строк ее действия тоже. запрашивать документы на транспорт и водителя?... не могу понять(
А можно точную ссылку на статью в ЗУ "Про відходи", откуда Вы взяли эту цитату?
Экологическое консультирование. Экологическое обслуживание (аутсорсинг). Экологическая проектная и разрешительная документация.

gangala

  • Юннат
  • *****
  • Сообщений: 5
Re: Перевозка отработанных люминесцентных ламп
« Ответ #16 : Апреля 26, 2018, 13:04:54 »
  згідно із вимогами ЗУ "Про відходи" суб"єкти господарювання повинні передавати небезпечні відходи підприємствам, які мають ліцензії на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (перевезення, зберігання оброблення та ін.).
Помогите разобраться. лицензии выдает министерство экологии, но не на "перевезення" они "отдали эти полномочия" Укртрансбезпеці, а там в списках опасных грузов нет опасных отходов. т.е. лицензия на перевозку опасных грузов не тоже самое , что лицензия на перевозку опасных отходов.  и что, мне теперь искать организацию, которой выдали лицензию до этих изменений? и какие документы у них требовать? я задавала эти вопросы экоинспектору (3 недели назад), он обещал все узнать, но до сих пор ответа нет. и разве, это работа не экологической инспекции - проверять законность работы организации? наличие ліцензії на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами в реестре я проверила, строк ее действия тоже. запрашивать документы на транспорт и водителя?... не могу понять(
А можно точную ссылку на статью в ЗУ "Про відходи", откуда Вы взяли эту цитату?
п. н) ст. 17 .....зобов"язані: мати ліцензії на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними  відходами  і/або дозвіл на транскордонне перевезення небезпечних відходів.
п. е) ст. 32 ..... забороняється: передавати чи продавати небезпечні відходи громадянам, підприємствам, установам та організаціям, якщо вони не забезпечують утилізації чи видалення цих відходів екологічно безпечним способом.
абз. 8 ст. 34 ...... зобов"язаний: мати ліцензію на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (не підлягає ліцензуванню зберігання (накопичення) суб’єктом господарювання утворених ним небезпечних відходів, якщо протягом року з дня утворення небезпечні відходи передаються суб’єктам господарювання, що мають ліцензію на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами)
абз. 13 ст. 34: Перевезення небезпечних відходів дозволяється лише за наявності їх паспорта та ліцензії на поводження з ними  і в порядку, визначеному законодавством про перевезення небезпечних вантажів.