Автор Тема: Україна без українців?  (Прочитано 2528 раз)

Вартовий

 • Юннат
 • *****
 • Сообщений: 8
Україна без українців?
« : Января 20, 2011, 18:53:48 »

Ще здається нещодавно на телебаченні рябіло соціальною рекламою “нас має бути 52млн”. Пройшло близько десяти років і нас стало 45 млн. Через десять років напевно буде вже менше 40млн. І тоді реклама говоритиме “нас має бути 45 млн”. Політики і надалі обіцятимуть покращення життя вже сьогодні, підніматимуть зарплати на 10%, а ціни на 20%, надаватимуть квартири 10 сім’ям, а банки відберуть їх у 50 сімей, піднімуть ще податки для малого бізнесу і дадуть приховані пільги великому. Список можна продовжувати до безкінечності. Окупаційному режиму не потрібні ні зростаюча чисельно українська Нація, ні якість життя та її здоров’я. Окупантам не потрібна і українська Нація як така. Їм потрібне НАСЕЛЕННЯ, механічна сума громадян держави будь-якої національності, яка матиме рівень життя по мінімуму, щоб тільки змогли на них працювати, і чисельно не більше чим їм потрібно.  Інтернаціоналізм і космополітизм у всій красі. Ліберальний колгосп.

Не вірите? Про це говорять і останні факти також…

За перші 11 місяців 2010 року в Україні народилося 456,9 тисяч дітей, що на 14,5 тисяч менше, ніж у 2009 році, а показник природного зменшення населення виріс з 172,6 тисяч у 2009 році до 181,5 тисячі у 2010.

Народжуваність падає, смертність зростає. Прихований геноцид. Йдемо далі…

Таким чином, повідомляє Держкомстат, станом на 1 грудня 2010 року чисельність населення в Україні склала 45 795 911 осіб.

Запам’ятайте це число. Якщо нічого не сзмінити, то через 10 рокі вона буде на 5 млн менша.

В Україні також продовжує падати кількість шлюбів, що досягли максимуму в 2007 році (379,6 тис за січень-листопад) – 290,6 тисяч у 2010 році проти 302,6 у 2009.

Молоді люди не бачачи свого майбутнього не наважуються на самий серйозний (чи один із самих серйозних) крок у своєму життя – створення сім’ї, що у майбутньому ще більше відгукнеться зменшенням населення.

Зросла кількість і тих, хто вирішив шукати кращу долю деінде:

Міграційне зменшення населення в Україні в порівнянні з 2009 роком також виросло і в січні-листопаді 2010 року склало 14,5 тис осіб (проти 11,8 тисяч).

Разом із еміграцією зростатиме і імміграція. Вже давно ЄС намагається перетворити Україну на відстійник для нелегалів. Таких пунктів в цьому році має стати ще більше:

Европейский союз собирается заключить контракт на строительство десятка пунктов временного пребывания и содержания нелегальных мигрантов в Украине

Окупанти мислять виключно економічними показниками. Іммігранти для них дешевша робоча сила. А наші з вами співвітчизники дешевша робоча сила в Італії, Іспанії…  Схоже на глобалізовану работоргівлю…

І ми ще не піднімали тут питання алкогольного та тютюнового геноциду, питання зростання кількостів абортів. А понад 50% вагітностей закінчується абортами!

Ситуація не буде виправлена лише зміною вищих керівників держави. Ці процеси відбувалися і при Кучмі, і при Ющенко, відбуваються при Януковичу і будуть відбуватися при Тимошенко або Яценюку.

Ми з вами твердо знаємо, що потрібно зовсім інша система. Соціал-Націоналістична. Ми прекрасно знаємо, що навіть якщо раптом комуноліберали нададуть великі зарплати і малі ціни і при цьому українці продовжуватимуть вимирати, то користі із цих зарплат буде нуль… Соціал-Націоналізм за мету ставить кількісне та якісне зростання української Нації, а зарплати, стипендії, пільги ітд це лише засоби на шляху до цього. Ми вбачаємо в державі не економічний союз, як її бачать комуноліберали, а народний організм, де кожен українець як частина цілого працює і бореться на користь  Національних Інтересів та безмежного розвитку власної Нації. Нація – все, інше  -  ніщо!

За матеріалами СNА

ekvilab

 • Професор
 • *****
 • Сообщений: 1501
Україна без українців?
« Ответ #1 : Января 21, 2011, 10:34:22 »
Национа́л-социали́зм (нем. Nationalsozialismus, сокращённо нацизм) — официальная политическая идеология в Третьем рейхе,  сочетавшая в себе различные элементы фашизма, расизма и антисемитизма.

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB-%D1%81%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%BC

мой дед боролся с коричневой чумой........к сожалению, полностью истребить это мерзкое племя нельзя, также как нельзя истребить маньяков, убийц, насильников.........Люди, всегда оставайтесь людьми не зависимо от цвета кожи, вероисповедания. Помните - и негр, и украинец, и китаец - внутри мы все красные......
Отдам глиста в надежную жопу.

zirconium

 • Студент
 • *****
 • Сообщений: 91
  • http://star46.0pk.ru/
Re: Україна без українців?
« Ответ #2 : Апреля 03, 2011, 18:46:28 »
Цитата: "Вартовий"
Нація – все, інше  -  ніщо!
За матеріалами СNА

Если человеку больше нечем гордиться он начинает гордиться своей национальностью. Свидомитам повезло. Они выиграли в лотерею. Выиграли слона, который по уровню своего экономического развития и потенциалу занимал 8-е место в мире. Вы сделали свое дело. Кыш!

Полагаю, эти фотографии весьма символичны.

Киев.


Говерла.

Вы сели не в свои сани и Нюрнберг давно предсказал ваше будущее

Геринг.
Не стой где попало, попадёт ещё раз   http://star46.0pk.ru/

ekvilab

 • Професор
 • *****
 • Сообщений: 1501
Україна без українців?
« Ответ #3 : Мая 17, 2011, 17:45:29 »
В генах человека нет признаков расы

Бразильские и португальские учёные пришли к выводу, что в генетическом отношении расовая принадлежность ничего не значит.

Серджио Пена (Sergio Pena) и его коллеги из бразильского университета Минас Джериас (Universidade Federal de Minas Gerias) и португальского университета Порто (University of Porto) обнаружили, что генетически никакого расового деления просто не существует. Гены, по которым можно отличить, где человек родился, не имеют прямого отношения к видимым расовым различиям — в частности, цвету кожи.

В исследованиях участвовали две группы людей: 173 бразильца, классифицируемых по цвету кожи, волос, форме носа и губ, как «белые», чернокожие или мулаты, а также 200 человек, считающих себя «белыми». К удивлению учёных, в ДНК «белых» людей обнаружилось 28-33% тех же генов, что у африканцев и индусов. В тоже время, у чернокожих оказалось около 48% «неафриканских» генов.

Учёные отмечают, что их исследование ясно даёт понять, насколько опасно и неправильно приравнивать цвет кожи или расу с «географическим происхождением» и использовать термины вроде «белый», «кавказец», «европеец», «чёрный», «негр», «африканец» и так далее, «как это часто делается в научной и медицинской литературе».
http://www.membrana.ru/particle/4361
Отдам глиста в надежную жопу.

Oberfuhrer

 • Диверсант
 • Асистент
 • *****
 • Сообщений: 280
Україна без українців?
« Ответ #4 : Августа 16, 2011, 13:43:59 »
Лаврэнтий! А поди-ка сюда, здэс па тваей части.
Товарищи! Нэ поддавайтэс на правакации, нэ надо постить в канфэрэнции ссылки на сайты секс-меньшинств.

ekvilab

 • Професор
 • *****
 • Сообщений: 1501
Україна без українців?
« Ответ #5 : Августа 16, 2011, 13:58:04 »
хороший у Вас план, тов. Сталин....почти на год убрало....

с развращениием..тьфу! с ВОЗВРАЩЕНИЕМ 8)
Отдам глиста в надежную жопу.

Oberfuhrer

 • Диверсант
 • Асистент
 • *****
 • Сообщений: 280
Україна без українців?
« Ответ #6 : Августа 16, 2011, 14:27:09 »
План у нас всегда самый лучший.