Автор Тема: Екологічні витрати, статистика  (Прочитано 4624 раз)

tango-mango

• Професор
Re: Екологічні витрати, статистика
« Ответ #15 : Февраля 18, 2017, 09:23:19 »
А если они у меня сами забирают?
Я на счет денег, которые мы платим конторам-утилизаторам.
витрати, раздел 4

lerolyuda

• Юннат
« Ответ #16 : Апреля 07, 2017, 16:12:40 »
Добрый день.Подскажите, пожалуйста, кому какие статотчеты надо подавать? Какой критерий подачи предприятием разных  видов статотчетов?

tango-mango

• Професор
« Ответ #17 : Апреля 10, 2017, 09:45:05 »
Добрый день.Подскажите, пожалуйста, кому какие статотчеты надо подавать? Какой критерий подачи предприятием разных  видов статотчетов?
№2-ТП (повітря) - якщо підприємство 1-2 групи та стоїть на держобліку (при отримання дозвілу на викиди в повітря підприємство ставиться на держоблік).
№1-відходи , якщо підприємство утворює відходи, наскільки я розумію, законодавчо чітко не вказано які критерії, тобто, майже всі підприємства.
№1- екологічні витрати - теж саме, що ї №1-відходи, чіткості немає.
№2-ТП (водгосп) - користувачі водних ресурсів, первинні (водозабір, скид з природних джерел безпосередньо) та вторинні (подається до держоблводгоспу).
№7-гр - подають підприємства, у користуванні яких є сверловини підземного водопостачання (подається до місцевих підприємств держгеонадри).

Це основні звіти, може хтось доповнить.

при цьому, можна перевіряти на сайтах обласної статитстики, які звіти необхідно подавати вашому підприємству, для цього, необхідно ввести код ЄДРПОУ, і по ньому висвітиться перелік звітів, по яким звітує підприємство.
У Дніпропетровському управлінні статистики це є, по іншим областям надо дивитись сайти.
Але, не завжди цей перелік є коректним, тому, якщо в переліку немає, наприклад, звіту №1-відходи, я би подала його, адже перевіряти у подальшому буде екоінспекція.

lerolyuda

• Юннат
« Ответ #18 : Апреля 21, 2017, 14:06:10 »
Спасибо большое.