Автор Тема: выбросы в атмосферу  (Прочитано 2299 раз)

econatasha

• Юннат
выбросы в атмосферу
« : Ноября 18, 2011, 13:23:51 »
Подскажите пожалуйста по какой утвержденной методике расчитываются выбросы в атмосферу:из удельных норм по инвентаризации или существует другая форма?
заранее спс.
Зачастую мы бьемся головой об стену, хотя могли бы спокойно выйти через дверь.

heckfy

• Аспірант
выбросы в атмосферу
« Ответ #1 : Ноября 19, 2011, 14:16:20 »
????????

Переведите... ик...
Что имелось в виду????
Не делай мне нервы, их есть еще, где испортить. Всем три шага назад и дышать носом!

kobieta

• Адмін
  • Професор
Re: выбросы в атмосферу
« Ответ #2 : Ноября 19, 2011, 15:51:56 »
Цитата: "econatasha"
Подскажите пожалуйста по какой утвержденной методике расчитываются выбросы в атмосферу:из удельных норм по инвентаризации или существует другая форма?
заранее спс.

Да, формулювання досить дике. Я разів 10 перечитала...

Для розрахунку викидів в атмосферу використовується багато методик. Потрібно почати з того, якого типу підприємство, яке джерело викиду, що з нього викидається. Знаючи це, можна вже підказати, яку методику вам використати.

staraya

• Студент
выбросы в атмосферу
« Ответ #3 : Ноября 19, 2011, 20:14:26 »
я так понимаю вам для расчетов эконалога...Если да, то по удельным, если они у вас нормально сделаны в инвентаризации.  Если не нормально, то открывайте раздел расчет выбросов в инвентаризации и вперед!

econatasha

• Юннат
выбросы в атмосферу
« Ответ #4 : Ноября 21, 2011, 07:29:45 »
Цитата: "staraya"
я так понимаю вам для расчетов эконалога...Если да, то по удельным, если они у вас нормально сделаны в инвентаризации.  Если не нормально, то открывайте раздел расчет выбросов в инвентаризации и вперед!

Спасибо большое,в принципеинвентаризация  сделана нормально,просто я новый сотрудник  и раньше делали по инструкции "Отчет 2ТП воздух" а теперь незнают как!?

econatasha

• Юннат
« Ответ #5 : Ноября 21, 2011, 07:31:19 »
Цитата: "kobieta"
Цитата: "econatasha"
заранее спс.

Да, формулювання досить дике. Я разів 10 перечитала...

Для розрахунку викидів в атмосферу використовується багато методик. Потрібно почати з того, якого типу підприємство, яке джерело викиду, що з нього викидається. Знаючи це, можна вже підказати, яку методику вам використати.

Предприятие занимается производством метизов!!!!а источник вентиляция!!!

ALENA

• Студент
выбросы в атмосферу
« Ответ #6 : Декабря 27, 2011, 16:19:38 »
Чи потрібно на підприємстві кожного року робити заміри викидів в атмосферне повітря від стаціонарних джерел?Якщо так то де це підтвержується?
НАДА НЕ ТІЛЬКИ НАДІЯТИСЯ НА КРАЩЕ А Й РОБИТИ ДЛЯ ЦЬОГО ЩОСЬ!

ekvilab

• Професор
выбросы в атмосферу
« Ответ #7 : Декабря 27, 2011, 17:43:29 »
Цитата: "ALENA"
Чи потрібно на підприємстві кожного року робити заміри викидів в атмосферне повітря від стаціонарних джерел?Якщо так то де це підтвержується?

в Разрешении на выбросы.....5 раздел - контроль - написано что и переиодичность
Отдам глиста в надежную жопу.

lev

• Аспірант
« Ответ #8 : Июня 26, 2015, 14:49:54 »
Доброго дня всім! Чи не могли б колеги підказати, чи правильно нині із обгрунтовуючих (із «Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин, які віднесені до інших джерел викидів»- "Для речовин, на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства,  встановлюються  наступні  величини  масової витрати (г/сек):") прибирати діоксид та інші сполуки сірки, в т.ч.: кислота сірчана (за молекулою), метан, а також речовини у вигляді суспендованих твердих частинок? Наприклад, правильно:
- стосовно метану: "Згідно з листом Мінприроди від 19.03.2009р. №162/11/2-09, для викидів речовини  Метан  (код 12000 / 410), що надходять в атмосферне повітря від опалювальних установок (теплосилових установок, що споживають органічне паливо і виробляють теплову енергію), викиди від даного устаткування не регулюються, тому  обсяги дозволених викидів не встановлюються.".
- стосовно кислоти та часток - що за пороговими значеннями потенційних викидів вони державному обліку не підлягають?

Я не з розробників, просто виникла необхідність уточнити, а розпитувати на консультації в Управління Екології - думаю, варто в останню чергу.       
« Последнее редактирование: Июля 01, 2015, 09:10:48 от lev »

Mar

• Юннат
« Ответ #9 : Октября 11, 2017, 13:59:15 »
Доброго дня! Підкажіть які речовини викидаються від кузні (працює на дровах , вугіллі) і за якою методикою рахувати? У 2му томі Донецька то є розділ по кузням, але там вони на мазуті або газі(
Завчасно дякую.

РТИ

• Юннат
« Ответ #10 : Октября 11, 2017, 14:41:07 »
у нас кузня працює на вугіллі, в Інвентарізації проводились вимірювання пилу, вуглецю окису, серністого ангідриду та оксидів азоту та на їх основі рахувалися об'єми викидів.