Автор Тема: Народження нового розділу :)  (Прочитано 6200 раз)

kobieta

• Адмін
  • Професор
Народження нового розділу :)
« : Июня 19, 2007, 15:18:20 »
Вітаю всіх в новому розділі.
Сподіваюся, багато людей зацікавлено в створенні  такого напрямку обговорення, як "Промислова екологія". Наприклад, мені не вистачало спілкування саме з українськими колегами по даній темі.
Тож, прошу всіх писати сюди будь-які екологічні проблеми, що виникаються на промисловості та в проектній діяльності інженерів-екологів.

irinastavchuk

• Гость
« Ответ #1 : Июня 21, 2007, 17:14:38 »
Простежується прогрес! Думаю, розділ буде цікавим багатьом. Питання, як зробити щоб про нього дізнались  :wink:  Адміни і модератори - добре працюєте але мало!

Я сама ландшафтний архітектор. Думаю, на перспективу і розділ ландшафтної екології створити було б незле.  :)

kobieta

• Адмін
  • Професор
« Ответ #2 : Июня 21, 2007, 17:33:23 »
Цитата: "Катерина Березюк"
Простежується прогрес! Думаю, розділ буде цікавим багатьом. Питання, як зробити щоб про нього дізнались  :wink:  Адміни і модератори - добре працюєте але мало!

Я сама ландшафтний архітектор. Думаю, на перспективу і розділ ландшафтної екології створити було б незле.  :)

Як зробити, щоб про нього дізналися? Я в останні дні запросила українських екологів, які бувають на 3-х російських екофорумах і просто знайомих екологів оповістила. Запрошуйте знайомих!
Кілька чоловік вже цікавилося, чому нічого немає.... - а немає тому, що  ми ще в процесі :). Ніяк не викладу той мінімум літератури, що в мене є.
Один навіть цікавився, що йому буде за те, що він буде активним :)
Персонально для ro_  можу купити шоколадку :)
Адмін http://ecokom.net/phpBB2/index.php - Site розвинув нашу переписку на своєму форумі. Смішить! Скаржиться, що зовсім не розуміє української, і ходив тут навпомацки :)

P.S. Щодо ландшафтної архітектури - я тільки "ЗА". Я цим майже не займаюся, але взагалі подобається ця тематика.
Зараз тільки початок - далі можна буде поділити промислову екологію на відповідні розділи.

tango-mango

• Професор
Re: Народження нового розділу :)
« Ответ #3 : Ноября 13, 2007, 14:07:02 »
Цитата: "kobieta"
Вітаю всіх в новому розділі.
Сподіваюся, багато людей зацікавлено в створенні  такого напрямку обговорення, як "Промислова екологія". Наприклад, мені не вистачало спілкування саме з українськими колегами по даній темі.
Тож, прошу всіх писати сюди будь-які екологічні проблеми, що виникаються на промисловості та в проектній діяльності інженерів-екологів.

Доброго дня :), я теж працюю екологом на підприємстві, вже третій рік. Дійсно, для роботи так необхідно мати форум, на якому можна спілкуватися, адже, коли стільки змін у законодавстві, це просто життєво необхідно. Взяти хоча б приклад з бухгалтерів, стільки форумів. Хочу сказати, що я зареєструвалася на сайті тільки з другої спроби, а перша моя тема зникла, нажаль :(
У мене питань багато і по охороні повітря, і по охороні підземних вод, та я і сама можливо комусь допомогу у деяких питаннях, з якими я працювала.
Розповім, з чим я зараз безпосередньо працюю, та не можу найти відповідь - це проведення контролю по викидам на підприємстві після отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин до атмосферного повітря. Яким чином і на основі яких законодавчих актів це потрібно робити? У дозволі є перелік речовин та джерел, на яких потрібно вести контроль (розділ 5 дозволу), але у екологічній інспекції, де необхідно погодити графік замірів, говорять про те що необхідно усі стаціонарні джерела контролювати, дозволені обсяги яких вказані у розділі 2.1. Як мені обгрунтувати для керівництва це? Буду рада відповіді. Щиро дякую.