Автор Тема: Черный список трофейных убийц  (Прочитано 56109 раз)

Fray

• Юннат
Черный список трофейных убийц
« Ответ #45 : Августа 10, 2007, 21:33:07 »
НІ! Стрільба з вишки це не є полювання, це, знаєте, такий собі супермаркет для багатих людей, які не мають часу (і уяви також) на (про) справжнє полювання.  Прийшов, вибрав, підстрелив - Ура!
  Хай мені вибачать жінки за порівняння, але полювання - це цикл від
залицяння до весілля (хай вибачить й дичина) :oops: , а вишка - це прийшов у бордель, вибрав саму привабливу, саму вмілу, заплатив - клац і я герой - "как я ее" :x
   І якщо цей звір вольєрний, то я нічого не маю проти вишки, вибір має бути для всіх, на любий смак, і скажіть мені, будь ласка, яка різниця між бойнею та цим звіром, не треба лити крокодилячі сльози, його для цього й вирощували.
   А ми, справжні мисливці, не тільки полюємо, а й відтворюємо природу, хто працею, хто грошима. Та врешті решт на нас працює ціла індустрія,( а це й робочі місця для багатьох людей), при цьому не має значення на яку суму ти накупив зброї та боєприпасів, не факт що ти щось вполюєш, знаю багатьох людей які все життя їздять на полювання, а нічого  не встрелили, і не важно з якої причини -  їм подобається сам процес спілкування - з природою, з людьми та таке інше.  
  Тому не треба нас стригти під одну гребінку, повірте, що більшість з нас це нормальні, порядні люди

bedernichek

• Administrator
  • Асистент
    • http://www.sop.org.ua
« Ответ #46 : Августа 11, 2007, 01:56:40 »
Але ж бачите, Ви від відповіді ухилились  :wink:  Хто такий нормальний мисливець?

А про стрільбу з вишки - не можу з Вами погодитись. Це в 100 разів гірше за бордель! Поясню чому (десь вже писав). Коли мисливці збирають журналістів, показують як вони відпускають на ВОЛЮ кабанів, поповнюють генофонд популяцій і т.д. Фотографують, знімають, по телебаченню показують... Які мисливці молодці! Як дбають!

А потім, коли напівручні кабанчики повертаються до місця годівлі, де їли майже все життя - їх УСІХ відстрілюють. Це просто СУПЕРАМОРАЛЬНО.

Чи я не правий?
Природа знає краще!

Oberfuhrer

• Диверсант
  • Асистент
« Ответ #47 : Августа 11, 2007, 15:14:28 »
Хто такий нормальний мисливець?

У світлі приказки "що москалю добре - то німцю смерть" просив би Вас поляснити, що значить "нормально"? Які критерії "нормальності"? Давно вже мучуся цим питанням.

Fray

• Юннат
« Ответ #48 : Августа 13, 2007, 22:45:14 »
Цитата: "Тимур Бедернічек"
Але ж бачите, Ви від відповіді ухилились  :wink:  Хто такий нормальний мисливець?

А про стрільбу з вишки - не можу з Вами погодитись. Це в 100 разів гірше за бордель! Поясню чому (десь вже писав). Коли мисливці збирають журналістів, показують як вони відпускають на ВОЛЮ кабанів, поповнюють генофонд популяцій і т.д. Фотографують, знімають, по телебаченню показують... Які мисливці молодці! Як дбають!

А потім, коли напівручні кабанчики повертаються до місця годівлі, де їли майже все життя - їх УСІХ відстрілюють. Це просто СУПЕРАМОРАЛЬНО.

Чи я не правий?

А чому ви вважаєте бордель аморальним? Я думаю що борделі нам якраз потрібні, дуже багато людей, які не мають змоги задовольнити свої потреби звичним шляхом, могли б, хоча б теоретично, отримати те що їм недоступно в силу тих чи інших причин, а ви їм відмовляєте в цьому праві. Так само і мисливці у яких є проблеми,( нам вони у колективному полюванні не потрібні), але ж вони мають право на самореалізацію, тим паче, шо вони за це платять гроші. А щоб вам було відомо, то кабан 300-500, коза 200-300, олень 1200-2500, але не гривень, а нормальних грошей. Отут ви й слідкуйте, чи поступили ці кошти туди куди треба. А нормальному мисливцю головне не здобич, а сам процес! А здобич - це просто логічне завершення даного процесу, (не думайте, що всі полювання закінчуються пермогою людини, часто й звір залишає всіх з носом) Проте давайте підрахуємо, що получило суспільство від любого полювання:
 1 Бензин
 2 Харчі, напої
 3 Боєприпаси
 4 Амуніція
 5 Ліцензія, відстрілки, внески
 6 Та інше
І за це все хтось у державі і сама держава отримали живі гроші, на відміну від якогось Борейка, який існує за чиісь гроші і при цьому несе повну нісенітницю, не хочу навіть наводити приклади.
 Повірте, я не проти захисників природи - я проти некомпетентних людей, які просто намагаються на всьому спекулювати, вільно оперуючи даними взятими з стелі, а там де треба волати - проходять мовчки.
 А нормальні мисливці знаходяться тут -  http://ohota-ribalka.com.ua/phpBB2/index.php
 Я вірю, що браконьєрам тут буде незатишно і нецікаво.

bedernichek

• Administrator
  • Асистент
« Ответ #49 : Августа 15, 2007, 16:36:18 »
Цитата: "Fray"

І за це все хтось у державі і сама держава отримали живі гроші, на відміну від якогось Борейка, який існує за чиісь гроші і при цьому несе повну нісенітницю, не хочу навіть наводити приклади.
 Повірте, я не проти захисників природи - я проти некомпетентних людей, які просто намагаються на всьому спекулювати, вільно оперуючи даними взятими з стелі, а там де треба волати - проходять мовчки.
 А нормальні мисливці знаходяться тут -  http://ohota-ribalka.com.ua/phpBB2/index.php
 Я вірю, що браконьєрам тут буде незатишно і нецікаво.

Про гроші звучить смішно. Особливо про їжу. IMHO. Контролювати, куди вони підуть - як це вже говорилось - справа КОМПЕТЕНТНИХ органів. Які уповноважені здійснювати слідчі. дії.

Про "некомпетентних" людей... Борейко має фахову освіту. БІОЛОГІЧНУ! А скільки мисливців її має? Борейко створив об'єктів ПЗФ більше ніж Мінприроди. А скільки в Україні заповідних об'єктів створили мисливці? Хоч 1 назвіть!!!  Тому, якщо Вам не складно, прокоментуйте, будь-ласка, ті всі "нісенітниці" !
Природа знає краще!

Fray

• Юннат
« Ответ #50 : Августа 18, 2007, 12:19:04 »
Керівник та організатор  одного заповідника на півночі країни також має відповідну освіту, він також є ініціатором його (ЇЇ) створення, надання особливого статусу,  тепер там успішно проходить массова вирубка лісу, і це не санітарна чистка, а діловий ліс, лісовози працюють щоденно, незважаючи на указ президента стосовно саме цієї зони. А про полювання  я вже мовчу. Під маркою полювання на вовка вибивається геть усе, включно до зубрів(а) та коней Пржевальского.
  А стосовно нісенітниць, то я не маю наміру цитувати  пана Борейка, хоча коли буде час, обовязково зроблю це!
  Стосовно вашого сміху про харчі та інше, то хочу сказати, що кожний виїзд на полювання влітає особисто мені від 50 до 150 у.о., а чи буде у мене трофей, то це не факт, але гроші я витратив і хтось їх заробив (на здоров*я) і я не ставлю собі за мету заготівлю м*яса, як і інший нормальний мисливець! Я отримую задоволення від самого процесу!

bedernichek

• Administrator
  • Асистент
« Ответ #51 : Августа 18, 2007, 23:10:42 »
Шановний Fray! У цьому є безпосередня ВАША провина. провина - це бездіяльність. Таких мудаків у нас предостатньо! І з ними ПОТРІБНО боротись. Прошу Вас надіслати мені координати заповідника й ПІБ керівника. Взагалі було б супер - ще й фотографії з місця подій. Але в приват! Чи на мейл. Чекаю.
Природа знає краще!

Fray

• Юннат
« Ответ #52 : Августа 21, 2007, 21:46:12 »
Шановний Тимур!
Дуже легко махати шаблюкою, коли в тебе крім залікової книжки, нічого немає! Тут можно заробити великі дивіденти на майбутнє (хочу вірити що саме у вас -  це є покликання) але воювати з вітряками нікчемна справа у всі часи, хоч царизму, хоч комунізму, хоч нащого дикого капіталізму. Наведіть приклад, де глобально були вирішені якісь проблеми. Навіщо мені створений заповідник, у якому тепер полюють тільки вельможі та кляті браконьєри?
  У моєму пості є натяк на те що це за місце, але студент цю справу не вирішить. Не думайте, що я хочу вас принизити, ні, просто це не ваш рівень. Той керівник справді воює з браконьєрством, це так, але тільки з чужим. Я стверджую, що лісовози там працюють навіть у суботу та неділю. А полювання там доречі заборонено, але під видом полювання на вовка...
  "Криша" у нього таки є, чим він перед усіма хизується та залякує, а незгодні залишаються без роботи і тд.  А якщо він доб*ється особливого статусу, то тоді взагалі "капець".
  Ви кажете, шо я винний, але давайте зважимо, що втрачаєте ви, і що втрачаю я або такий як я, тоді це буде коректно, а так, пробачте :o

bedernichek

• Administrator
  • Асистент
« Ответ #53 : Августа 22, 2007, 15:07:44 »
Відповідь дана у приват
Природа знає краще!

Константин Рябченко

• Юннат
« Ответ #54 : Сентября 14, 2007, 00:27:35 »
Что вы понимаете в охоте, чтобы рассуждать о ней? С вышки не свышки, вот посмотрите http://fishki.net/comment.php?id=24918

kolia

• Аспірант
    • http://shlapak.org.ua/
« Ответ #55 : Сентября 14, 2007, 00:48:08 »
Цитата: "Fray"
Керівник та організатор  одного заповідника на півночі країни також має відповідну освіту, він також є ініціатором його (ЇЇ) створення, надання особливого статусу,  тепер там успішно проходить массова вирубка лісу, і це не санітарна чистка, а діловий ліс, лісовози працюють щоденно, незважаючи на указ президента стосовно саме цієї зони. А про полювання  я вже мовчу. Під маркою полювання на вовка вибивається геть усе, включно до зубрів(а) та коней Пржевальского.
  А стосовно нісенітниць, то я не маю наміру цитувати  пана Борейка, хоча коли буде час, обовязково зроблю це!
  Стосовно вашого сміху про харчі та інше, то хочу сказати, що кожний виїзд на полювання влітає особисто мені від 50 до 150 у.о., а чи буде у мене трофей, то це не факт, але гроші я витратив і хтось їх заробив (на здоров*я) і я не ставлю собі за мету заготівлю м*яса, як і інший нормальний мисливець! Я отримую задоволення від самого процесу!

невже це заповідник й людина про яку я думаю  :shock:  :?:

Fray

• Юннат
« Ответ #56 : Ноября 07, 2007, 20:13:29 »
Важко подумати про когось іншого, при такій інформації

Лесь

• Юннат
    • http://www.ecoclub.kiev.ua
« Ответ #57 : Ноября 11, 2007, 16:01:42 »
Згоден з Фреєм стосовно "нормального" мисливця. Я то задоволення від полювання і вбивства не отримую, але якщо порахувати скільки грошей мисливці витрачають на те, то вони більше зацікавленні в тому, щоб якомога краще оберігати місця, щоб потім краще полювання було.

А якщо понти поганяти, то ясно що то не нормальна людина, так само як і не нормальний мисливець. Так би мовити тільки дурень плює в колодязь...

Тут потрібно говорити про збалансоване полювання, яке регулюється, тим же ліцензіями, які "нормальні" мисливці і купують і більш-менш дотримуються, браконьєрам же ті ліцензії не потрібні.

Наші предки займались полюванням, але слідкували за тим, щоб дичини було і дітям.  :idea:

Fray

• Юннат
« Ответ #58 : Августа 16, 2008, 13:26:16 »
Був на відкритті полювання. Компанія складалася з шести чоловік, кожний взяв з собою чогось перехопити :roll: гривень на 400-600 = 3000грн, купив набоїв гривень на 300-400=1800, половина з нас при новій зброї та амуніції, НДС тільки з моєї рушниці складає 2740грн(14700), щорічні внески - 100грн, сезонка на птицю - 100грн, за бензин взагалі не кажу. Скажіть, куди пішли ці гроші? Хіба не людям та в казну? Скільки мяса можно було купити?
  Але здобули (а не вбили) лише одну качку. Хіба ціна не адекватна збитку нанесеному природі.  До речі, по Борейку та йому подібним - 15-50штук, бо ж їхня статистика згідно норм які можно добути, а не реальні цифри. I хоча подібні результати були у переважної більшості мисливців, ми не дуже сумуємо, нас цікавить сам процес полювання. Хоча, звичайно, він повинен мати кінцевий результат. Так що робіть відповідні висновки, будь ласка.

Fray

• Юннат
« Ответ #59 : Августа 19, 2008, 08:51:15 »
Константин!
Ну, о-очень "удачный" пример, особенно здесь.