Автор Тема: Рятівництво собак з Бородянки.  (Прочитано 4812 раз)

Степан Хоробрий

  • Юннат
  • *****
  • Сообщений: 7
Рятівництво собак з Бородянки.
« : Января 20, 2008, 14:15:21 »
Історія така. У Києві впродовж багатьох років массово винищувалися безпритульні собаки та коти одним комунальним підприємством, що носить назву "Притулок" (колишні "Тварини в місті").
Виглядало це так: о 6.00-7.00 ранку приїжджала машина, під виглядом служби притулку загрібала усе живе (крім самочок, щоб можна було згодом повернутися) та везла у далекий концтабір у Бородянці, схований подалі від людських очей та камер журналістів за бетонним парканом. Ця вся брудна прикривалася чиновниками КМДА та Центральної лікарні ветеринарної медицини.

Детальнішу інформацію можна знайти тут: www.animalprotect.org

Восени 2007ого ситуація змінилася - під тиском громадськості було прийнято нову міську програму по стерилізації і тепер Бородянка проводить відлов лише задля стерилізації, тобто, з поверненням виловлених тварин на місця (крім особливо агрессивних та потенційно небезпечних).

Тепер там лишилося менше 200 тварин (собак, бо котів уже давно присипили), ще з тих часів, коли відлов прводився з ціллю знищення. Тепер, в силу дії нової програми по стерилізації (на якій планують відмити грошей ще більше) всі вольєри потрібно звільнити, інакше тих 200 доведеться теж приспати (як правило - дешевою отрутою). Волонтери з www.doggy.kiev.ua та www.dogicat.org (Форум Молодіжної Ліги) сяк-так намагаються порозбирати по одній, але все рівно ж не вистачає людей, щоб координувати процес (собак випускають на волю шляхом оформлення опікунства, щоб було кому прослідкувати як вона прилаштується на новому місці). Тому, хто готовий допомогти (транспортом, або особисто взявши опіку над твариною), прохання - зв'яжіться з нами.Список всіх собак, що зараз знаходяться в Бородянці є тут:
http://www.dogicat.org/ubbthreads//showflat.php?Cat=0&Number=33059&page=0&fpart=2&vc=1

Степан Хоробрий

  • Юннат
  • *****
  • Сообщений: 7
Re: Рятівництво собак з Бородянки.
« Ответ #1 : Января 31, 2008, 10:43:54 »