Автор Тема: Запитання.  (Прочитано 5256 раз)

shurik

• Юннат
Запитання.
« : Июня 02, 2008, 13:47:46 »
Я не хочу нікого образити своїм запитанням - просто відчув якусь фальш в деяких діях деяких природоохороних об"єднань.
Почитавши у вас на сайті про "діяльність" львівської екологічної інспекції вирішив що тут знаходяться чесні люди.

Невеличка преамбула. Наш клуб захоблюється позашляховим автоттузизмом. Тобто ми нормальні туристи, які уважно ставляться до природи - забираємо за собою сміття не валимо живі дерева, не робимо вогнища без необхідності.

Так от останім часом з позашляховмм автотуризмом почалась справжня війна. Якійсь природоохрні органзації почали трубити у труби і дзвонити у дзвони що то оффроад то злочин, що взагалі позашляхвики треба заборонити, а їхних власників посадити в буцегарню.

Саме дивне що їх чомусь на "ура" підтримали місцеві урядовці. Поспались постанови заборони, штрафи.

Хоча справжніх позшляховків на Львів набереться добре якщо машин 60. То що називаєтьс "ДЖИП" далеко не заїде.

Так от саме запитання. Чи дійсно декілька легкових машин які катаються по лісовозним коліям можуть нанести якусь помітну шкоду приоді?

Чи просто боротьбою з нами банально відводять увагу від хижацького знищення лісу?

(Практично в кожній поїздці ми бачимо сліди свіжих і старих СУЦІЛЬНИХ рубок лісу, кинуті колоди. Не кажучи вже про стихийні звалища сміття.)

Олександр. Моя аська у профілі якщо хтось хоче поцікавитись докладніше - будьласка.

Oberfuhrer

• Диверсант
  • Асистент
Запитання.
« Ответ #1 : Июня 04, 2008, 16:34:46 »
А, не хвилюйся, майн лібер камрад. Вони і на мисливців наїзджають. Хоча на відміну від останніх вони мало що для охорони природи роблять. Вони живуть у свому іграшковому, вигаданому світі і говорять виходячи з особливостей саме того, внутрішнього світу без поняття, що ж то насправді робиться іззовні. Чому влада підтримує "природоохоронців"? Та хоч би й тому, що боротьбою з вітряками можна показати хоч якусь діяльність на фоні всезагального кумівства, хабарництва і розкрадання бюджетних коштів. Хотіли би вирішити проблемми - діяли би масштабніше.
Чи дійсно декілька легкових машин які катаються по лісовозним коліям можуть нанести якусь помітну шкоду приоді?

І гадки не маю. Я велосипедист.

shurik

• Юннат
Запитання.
« Ответ #2 : Июня 05, 2008, 23:05:22 »
Ми зустрілись з Тімуром і взнали багато дуже цікавих речей.

А про вигаданий світ то я вже зрозумів.
У джиперів є такий термін "клавіатурний" або "віртуальний" джипер.
То той, що катаєтьтся тільки на форумі. Я так зрозумів що то "клавіатурні" екологи.

Oberfuhrer

• Диверсант
  • Асистент
Запитання.
« Ответ #3 : Июня 06, 2008, 00:27:33 »
Саме так)))  :beer: