Автор Тема: нормування викидів резервуарів для зберігання палива  (Прочитано 3523 раз)

whelp

  • Аспірант
  • *****
  • Сообщений: 110
Ситуація наступна:
Дихальний клапан - організоване джерело викиду, оскільки неможливо зробити виміри, то обсяги і види викиду ми розраховуємо згідно методики. Чи  можна в обгрунтовуючих (п. 2.13) встановлювати величини масової витрати для дихальних клапанів, якщо г/с розрахунковий? Чи відображати в таблиці 8.1.? Дякую.
whelp

bigi

  • Асистент
  • *****
  • Сообщений: 361
Письмо Минприроды №12299/11/10-07 от 14.11.2007

" ... вважаємо за доцільне визначення вмісту забруднюючих речовин у викидах від ємностей для зберігання пального виконувати тільки розрахунковим методом." :wink:
Все глупости на земле делаются с умным выражением лица. Улыбайтесь, Господа, улыбайтесь. (барон Мюнхгаузен)
[size=0]http://ecology.pp.ua/[/size][/url]

whelp

  • Аспірант
  • *****
  • Сообщений: 110
Я знайомий з цим листом. В управлінні ємності з дихальними клапанами відносили то до неорганізованих, то до організованих - зупинились на організованих зовсім недавно, тобто, бензол, толуол, ксилол почали вносити в т. 8.1., а оскільки норматив невстановлений, то в п. 2.13. встановлювали величини масової витрати г/с розрахункові. Почалося "новаторство" управління - взагалі не вносьте до т. 8.1 і не  встановлюйте г/с, бо дихальний клапан умовно організоване джерело, регулювання здійснюється шляхом встановлення вимог. Де правда? Чи в кожного своя?
whelp

tango-mango

  • Професор
  • *****
  • Сообщений: 1054
скорее всего: в кожного своя правда, у нас часто так происходит