Автор Тема: Зміна/пошук роботи  (Прочитано 16147 раз)

Aelita

• Юннат
Зміна/пошук роботи
« : Октября 05, 2009, 11:32:19 »
Поряд з темою зарплатні, пропоную тему пошуку чи зміни роботи.
Ну, мабуть все відомо, що випускнику-екологу практично анріал знайти роботу за спеціальністю.
А ось цікаво - маючи добрий досвід, гарну освіту, характеристики, реально знайти роботу? Мій пошук роботи в районі Львова не дав ніяких результатів.
Ще додам, наряду з цим на останніх курсах "підвищення кваліфікації екологів" я спостерігала, вибачте, совбес  :o Який до того ж з великою натугою взагалі розуміє слово "екологія". А курсчи сприйняли як можливість злиняти з ненависної роботи.

kobieta

• Адмін
  • Професор
Re: Зміна/пошук роботи
« Ответ #1 : Октября 05, 2009, 12:40:56 »
Цитата: "Aelita"
Поряд з темою зарплатні, пропоную тему пошуку чи зміни роботи.
Ну, мабуть все відомо, що випускнику-екологу практично анріал знайти роботу за спеціальністю.
А ось цікаво - маючи добрий досвід, гарну освіту, характеристики, реально знайти роботу? Мій пошук роботи в районі Львова не дав ніяких результатів.
Ще додам, наряду з цим на останніх курсах "підвищення кваліфікації екологів" я спостерігала, вибачте, совбес  :o Який до того ж з великою натугою взагалі розуміє слово "екологія". А курсчи сприйняли як можливість злиняти з ненависної роботи.

Мабуть добре було б сюди закидати інфо про вакансію еколога в тому чи іншому місті.
Адже не завжди вакансії вивішуються на сайтах чи друкуються в газетах.

Про Полтаву:
Шукати роботу еколога в Полтаві через газету, інтернет і рекрутингові агенства  - марна витрата часу.
Тут можливо влаштуватися екологом лише почувши про таку вакансію від знайомих. Така інформація просто ніде не оприлюднюється. За виключенням.. мабуть... управління екології, яке зобов’язане в якійсь там місцевій газеті оголошувати конкурс на заміщення вакантної посади. І то.. всі ж знають, як це робиться - оголошення надрукували, але людей з вулиці все одно ніхто брати не буде.

Я працюю в Полтаві екологом... 3 з хвостиком років. Зараз хочу змінити роботу(багато причин), але поки що безуспішно :(.
Шукаю в основному в Києві, оскільки шукати в Полтаві ніяк. Просто немає засобів пошуку.
Тому буду рада, якщо хтось тут розмістить вакансії Київські або Полтавські.

Aelita

• Юннат
Зміна/пошук роботи
« Ответ #2 : Октября 05, 2009, 13:26:19 »
Ага, в управління екології звісно не беруть на роботу просто з вулиці. А ті хто того не знають - стараються, конкурси проходять  :(
Мені в нашому обласному управління вже декілька разів пропонувавали роботу на гарній посаді - але по-перше зарплатня не відповідає нагрузці, а по-друге - досить таки вузький напрям роботи

kobieta

• Адмін
  • Професор
Зміна/пошук роботи
« Ответ #3 : Октября 05, 2009, 13:28:50 »
Ага, в управління екології звісно не беруть на роботу просто з вулиці. А ті хто того не знають - стараються, конкурси проходять  :(
Мені в нашому обласному управління вже декілька разів пропонувавали роботу на гарній посаді - але по-перше зарплатня не відповідає нагрузці, а по-друге - досить таки вузький напрям роботи

А який там напрям?

P.S. Я в управління мабуть могла б влаштуватися, коли є якась вакансія, але це.... ну... абсолютно не бажане місце роботи для мене.
І ЗП не супер, і умови праці, і......колектив

Aelita

• Юннат
Зміна/пошук роботи
« Ответ #4 : Октября 05, 2009, 13:37:25 »
я мала на увазі, що це або відділ по роботі з відходами, або з водними ресурсами, або атмосферним повтірям, або ПЗФ...
Тобто поступово стаєш спеціалістом в одному напрямку, а все інше поступово забувається

Aelita

• Юннат
Зміна/пошук роботи
« Ответ #5 : Октября 05, 2009, 13:38:13 »
а з іншого боку - величезне навантаження, яке не підкріплене матеріально

kobieta

• Адмін
  • Професор
Зміна/пошук роботи
« Ответ #6 : Октября 05, 2009, 13:40:11 »
я мала на увазі, що це або відділ по роботі з відходами, або з водними ресурсами, або атмосферним повтірям, або ПЗФ...
Тобто поступово стаєш спеціалістом в одному напрямку, а все інше поступово забувається

ммм... воно то так, а з іншого боку мабуть краще бути спеціалістом вузького напрямку, але спеціалістом!

Aelita

• Юннат
Зміна/пошук роботи
« Ответ #7 : Октября 05, 2009, 14:00:23 »
таки да, але з моїх спотережень і таке рідко буває. Навіть молодь з екологічною освітою стає канцелярськими крисами та буквоїдами. Воно ж офісна робота з бумажками мабуть таки затягує...

kobieta

• Адмін
  • Професор
Зміна/пошук роботи
« Ответ #8 : Октября 05, 2009, 14:04:51 »
таки да, але з моїх спотережень і таке рідко буває. Навіть молодь з екологічною освітою стає канцелярськими крисами та буквоїдами. Воно ж офісна робота з бумажками мабуть таки затягує...

Мабуть..
Частково через це і не хочу йти на таку роботу.
От моя теперішня робота мені дуже подобається своєю різноманітністю і простором для проявлення розумових та творчих здібностей.
Шкода тільки, що останнім часом почали не влаштовувати деякі інші аспекти :(.

В ідеалі .. було б знайти аналогічну роботу. Але шось тяжко

Aelita

• Юннат
Зміна/пошук роботи
« Ответ #9 : Октября 05, 2009, 14:07:02 »
в мене теж робота добра, але хочу змінити місце проживання. Тому важливим є пошук роботи на новому місці  :)

kobieta

• Адмін
  • Професор
Зміна/пошук роботи
« Ответ #10 : Октября 05, 2009, 14:08:16 »
в мене теж робота добра, але хочу змінити місце проживання. Тому важливим є пошук роботи на новому місці  :)

Звідки і куди хочете переїхати?
Може ми з Вами просто поміняємося місцями проживання і роботами?  :D

Aelita

• Юннат
Зміна/пошук роботи
« Ответ #11 : Октября 05, 2009, 14:10:52 »
для різноманіття, так?  :D  
Хочу в Західну Україну.
Ну а зараз таки Ваша сусідка - Суми  :)

kobieta

• Адмін
  • Професор
Зміна/пошук роботи
« Ответ #12 : Октября 05, 2009, 14:14:04 »
для різноманіття, так?  :D  
Хочу в Західну Україну.
Ну а зараз таки Ваша сусідка - Суми  :)

Розкажіть, як Ви шукали роботу у Львові?
Через інтернет чи приїжджали туди?

Я колись прямо горіла бажанням жити у Львові, працювати там. Але.. якось отак на відстані шукати роботу не получається :(.
І зараз залюбки б туди переїхала аби запропонували гарну роботу. Не зважаючи навіть на всі їхні побутові трабли.
обожнюю Львів

Aelita

• Юннат
Зміна/пошук роботи
« Ответ #13 : Октября 05, 2009, 14:18:01 »
kobieta, я десь чула, що чим вище у людини айкью, тим більшої цінності вона надає тим місцям (мали на увазі Львів).
Чесно кажучи, і шукала я мабуть поверхнеіво - через інтернет. взагалі думаю, що маючи велке бажання, трошки звільнюсь від справ і займуся цим вплотну  :) Тобто поїхати, поспілкуватися...

kobieta

• Адмін
  • Професор
Зміна/пошук роботи
« Ответ #14 : Октября 05, 2009, 14:21:09 »
kobieta, я десь чула, що чим вище у людини айкью, тим більшої цінності вона надає тим місцям (мали на увазі Львів).
Чесно кажучи, і шукала я мабуть поверхнеіво - через інтернет. взагалі думаю, що маючи велке бажання, трошки звільнюсь від справ і займуся цим вплотну  :) Тобто поїхати, поспілкуватися...

Цікавооо
А яку роботу в ідеалі хотіли б знайти?
Ну... на підприємстві, чи в проектній організації, чи в держструктурі якійсь?
І який маєте досвід? Ким зараз працюєте?