Автор Тема: реєстрові карти  (Прочитано 26260 раз)

ШИ

• Доцент
Re: реєстрові карти
« Ответ #30 : Июня 04, 2015, 09:28:36 »
Mari - нужно полностью все копировать из формы, установленной постановлением кабмина, иначе завернут карты....

aquamarine

• Юннат
    • http://corsac.luguniv.edu.ua/
« Ответ #31 : Июня 17, 2015, 11:33:57 »
прошу підказати, розроблені реєстрові карти на узгодження в СЕС. куди надавати - до СЕС чи через Дозвільний центр у Києві?
aquamarine

l28112006

• Професор
« Ответ #32 : Июня 17, 2015, 12:22:31 »
прошу підказати, розроблені реєстрові карти на узгодження в СЕС. куди надавати - до СЕС чи через Дозвільний центр у Києві?

А что это документ разрешительного характера? Интересно. у нас с письмом на согласование сдаем.

prepgrup12

• Аспірант
« Ответ #33 : Июня 17, 2015, 22:07:56 »

А что это документ разрешительного характера? Интересно. у нас с письмом на согласование сдаем.
єто не дозвільний а інформаційно-реєстраційний документ, яким реєструється ваш обект у територіальній інфраструктурі поводження з відходами
Prep
это вселенский разум - разговаривает на своём языке - вечное сияние чистого разума так сказать..

Len4ik111

• Юннат
« Ответ #34 : Августа 01, 2015, 18:32:17 »
Доброго дня!Підскажіть,будь ласка, як діяти в ситуації, що склалася: підприємство отримало Реєстрову карту в 2013 р., коли ще функціонували Держуправління. Ніприкінці 2013 р. приїхала екоінспекція і виявила ще декілька відходів, Подаємо знов реестрову карту до Департаменту, але на ті відходи, що виявлено під час інспекції. Відмовляють через те, що кількість відходів не співпадає із зареєстрвоаною інвентаризацією, тобто, натякають, що повинні переєструвати і ті відходи, на які є вже Реєстрові (2013р.).Чи правомірна така вимога? Як діяти??
Вдячні за відповідь!

ekvilab

• Професор
« Ответ #35 : Августа 03, 2015, 08:28:59 »
а может стоит забіть про 2013 год - уже 15-ій за половину перевалил
Отдам глиста в надежную жопу.

ШИ

• Доцент
« Ответ #36 : Октября 07, 2015, 10:35:24 »
Проект наказу Міністерства екології та природних ресурсів України
"ЗМІНИ до деяких наказів Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України щодо поводження з відходами"

http://www.menr.gov.ua/docs/normbaza/regulatory/proekty%20rehuliatornykh%20aktiv/proekt_zakonu_06.10.2015.rar

Цей наказ, у тому числі, стосується ведення реєстрових карток відходів. Зміни неважливі, окрім:

Ці слова виключені!

Не  включається  у показники
пункту 15 частина відходів,  яка  була  передана  іншим  юридичним
особам за плату як вторинна сировина, якщо:
     існує контракт на передачу відходів  як  вторинної  сировини,
який  на  момент  складання РК вступив у дію і за яким ОУВ отримав
гроші;
     відходи на  момент  складання РК фізично переміщені до нового
власника.

Також добавлено розділ:
5. Заповнення електронних версій реєстрових карт

Для оперативної обробки, передачі та зберігання даних реєстрових карт ОУВ та ООУВ на електронних носіях використовуються їх електронні версії.  Електронні версії реєстрових карт ОУВ та ООУВ заповнюються відповідно до зразків файлів, які публікуються на сайті Мінприроди.
Власники ОУВ та ООУВ подають електронні версії реєстрових карт ОУВ та ООУВ при їх затвердженні та щорічному поданні даних про зміни Раді Міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям.
Рада Міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації в місячний термін після затвердження реєстрових карт ОУВ та ООУВ та внесенні щорічних змін направляють електронні версії паспортів МВВ на електронну адресу структурного підрозділу центрального апарату Мінприроди з питань поводження з відходами (waste@menr.gov.ua).

2015mmm

• Юннат
« Ответ #37 : Октября 08, 2015, 13:51:33 »
кто может сбросьте пожалуйста реестровую карту на Лампы, Аккумуляторы, отходы абразивных материалов levonid86@mail.ru, буду очень благодарна))

ekvilab

• Професор
« Ответ #38 : Октября 08, 2015, 17:51:41 »
кто может сбросьте пожалуйста реестровую карту на Лампы, Аккумуляторы, отходы абразивных материалов levonid86@mail.ru, буду очень благодарна))
http://sop.org.ua/library/library.php раздел реестровые карты

Васса

• Юннат
« Ответ #39 : Октября 22, 2015, 10:01:16 »

Отправила на согласование реестровые карты с сопроводительным письмом и получила ответ:
"Погодити наданий проект реєстрової карти не надається можливим у звязку із наданням не повного пакету документів передбаченних "Інформаційною картою адміністративної послуги" затвердженою наказом по ГУ ДСЕС у Дніпропетровькій області від 28.01.2014 № 12-Од, що не дає можливості оцінити достовірність інформації в РК."

Ну, вот что им ответить... >:(

ekvilab

• Професор
« Ответ #40 : Октября 22, 2015, 10:53:29 »
ну для начала посмотрите информационную карту

или вот горячая линия гос.ругуляторной службы - департамента лицензиорвания и разрешений
044-285-80-53

Васса

• Юннат
« Ответ #41 : Октября 22, 2015, 11:25:34 »

или вот горячая линия гос.ругуляторной службы - департамента лицензиорвания и разрешений
044-285-80-53

Спасибо!
Информационную карту смотрела, там только видача висновків, а согласование не административная услуга( я так думаю(с)). Я, конечно понимаю, чего они хотят, но хочется "послать красиво".

ekvilab

• Професор
« Ответ #42 : Октября 22, 2015, 11:30:18 »

044-285-80-53

Спасибо!
Информационную карту смотрела, там только видача висновків, а согласование не административная услуга( я так думаю(с)). Я, конечно понимаю, чего они хотят, но хочется "послать красиво".
да как нет, когда они конкретно на №КАРТЫ ССЫЛАЮТСЯ - ПОЗВОНИТЕ в дозвыльний центр и попросите карту (или перечень документов) - они обязаны предоставить Вам эту инфу

2015mmm

• Юннат
« Ответ #43 : Октября 22, 2015, 13:43:29 »

Отправила на согласование реестровые карты с сопроводительным письмом и получила ответ:
"Погодити наданий проект реєстрової карти не надається можливим у звязку із наданням не повного пакету документів передбаченних "Інформаційною картою адміністративної послуги" затвердженою наказом по ГУ ДСЕС у Дніпропетровькій області від 28.01.2014 № 12-Од, що не дає можливості оцінити достовірність інформації в РК."

Ну, вот что им ответить... >:(
Ооооо.... такой же ответ получила я.
Согласно инф. карты вы должны 2 или 3 экземпляра реестровых карт, письмо с Департамента о необходимости получать эти самые карты (у меня оно с утвержденной инвентаризацией вернулось) и "заключение о содержании тяжелых металлов в пром. отходах" точно не напишу название, потому что ДСанПіН 2.2.7.029-99 отменили и его в этом году я не получила, а следовательно не полный пакет документов...

Васса

• Юннат
« Ответ #44 : Октября 23, 2015, 11:50:39 »
Ооооо.... такой же ответ получила я.
Согласно инф. карты вы должны 2 или 3 экземпляра реестровых карт, письмо с Департамента о необходимости получать эти самые карты (у меня оно с утвержденной инвентаризацией вернулось) и "заключение о содержании тяжелых металлов в пром. отходах" точно не напишу название, потому что ДСанПіН 2.2.7.029-99 отменили и его в этом году я не получила, а следовательно не полный пакет документов...

У меня инвентаризация утверждена в 2012 году ещё Госуправлением и в Департамент, несмотря на их требование о перерегистрации, я её не подавала. Изменений в составе, объемах образования отходов  и обращения с ними нет.
 Законодательство трактует инвентаризацию, как комплекс разовых организационно-технических мероприятий по выявлению, идентификации, описанию и регистрации отходов, учету объемов их образования. Срок действия инвентаризации действующим законодательством не установлен. То, есть если нет изменений, инвентаризация действует. И их слова о том, что они не правоприеемники... 8)
На согласование в СЭС подавала реестровые карты в 3-х экземплярах и сопроводительное письмо.
Сейчас попробую приложить копию письма Госуправления о регистрации, согласно ПКМУ № 1360  и копии основных разделов инвентаризации. А там посмотрим... ;)